A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Новини

Робота в легальному полі – надійно та вигідно

На це орієнтує своїх клієнтів державна служба зайнятості та пропонує скористатися найбільшою базою легальної роботи в межах країни, яка знаходиться у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості https://chg.dcz.gov.ua/.

15:00 23.09.2021

Семінари для шукачів роботи

Відділом сприяння зайнятості у Талалаївському районі Срібнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості постійно проводяться  семінари та тренінги для безробітних громадян. Зазначені заходи проводяться з дотриманням санітарних норм відповідно до чинного законодавства.

12:00 30.08.2021

Готуємося до співбесіди з роботодавцем: поради Державної служби зайнятості

Співбесіда – це невеликий іспит, на якому перевіряються  фахові, ділові та психологічні якості, а також Ваші здібності та потенціал. Вона може проходити як під час телефонної розмови, так і при особистій зустрічі з представниками підрозділу персоналу. 

14:30 05.07.2021

Електронні документи відтепер можна використовувати в службі зайнятості

Цифрові документи вже зараз можуть використовувати всі українці. Електронні версії ID-паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та закордонного паспорта доступні в мобільному застосунку Дія.

08:00 30.04.2021

До відома кандидатів!

Розпочато сьомий тур набору українських працівників тимчасового працевлаштування в Державі Ізраїль відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування  українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

10:30 29.04.2021

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних

Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.

10:00 20.04.2021

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до весняно-польових робіт

Щонайменше 700 безробітних області підвищать свою кваліфікацію, аби бути затребуваними роботодавцями з початком весняно-польових робіт. Про це повідомив начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Сергій Заровний. За його словами, наразі навчанням охоплено 60 шукачів роботи з різних куточків області.

09:30 26.02.2021

До уваги безробітних!

Вам доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо Ви перебуваєте в службі зайнятості як зареєстрований безробітний та:

14:50 17.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора