A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Керуючий справами (секретар виконкому)

Михайлюк  Тетяна Вікторівна

Народилася 13 липня 1962 року в с.Жовте П`ятихатського  району Дніпропетровської області.

Громадянин України.

Освіта вища.

  Закінчила Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту в 1979 році. 

Відомості про роботу:

1984-1985 р. – інженер колгоспу «14 річчя Жовтня»  с. Чернецьке

1985-1988 –секретар Чернецької сільської ради

1988-1995 – інженер господарської групи відділу освіти Талалаївської РДА

1995- 1998 – начальник виробничо-технічного відділу БУ-822 ВАТ «Київшляхбуд»

1998-2020 – секретар Талалаївської селищної ради

з 2020 року – керуючий справами (секретар виконкому) Талалаївської селищної ради

Сімейний стан: розлучена

контактний телефон: 0971769218

 

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Михайлюк Тетяна Вікторівна

 

Забезпечує виконання Законів України, указів і розпоряджень Президента України, Постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної і селищної рад, виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень голови облдержадміністрації і селищного голови, рекомендацій постійних комісій селищної ради.

 

 Організовує роботу структурних підрозділів виконавчого комітету, забезпечує підготовку матеріалів на розгляд виконавчого комітету, сприяє організації підготовки сесій селищної ради, доведенню прийнятих рішень до виконавців. Бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів (рішень селищної ради і виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови) з врегулювання у селищі питань із сфери діяльності підпорядкованих їй підрозділів.

 

Відповідає за виконання виконавчими органами ради повноважень, визначених чинним законодавством щодо організації підготовки та проведення виборів Президента України, Верховної Ради України, місцевих виборів, Всеукраїнського та місцевих референдумів.

 

  Організовує відповідно до чинного законодавства роботу зі зверненнями громадян. Здійснює контроль за матеріально-технічним забезпеченням діяльності виконавчого комітету селищної ради, управлінь та відділів,  належним станом будівлі та транспорту селищної ради.

 

  Підписує додатки до розпоряджень селищного голови та рішень виконавчого комітету селищної ради.

 

  Відповідає за стан і якість діловодства, облік і звітність у виконкомі, своєчасне доведення документів до виконавців. Організовує через заступників селищного голови, відділи та управління контроль за реалізацією документів (рішень, розпоряджень, листів, звернень), організовує систематичний аналіз і перевірку цієї роботи у виконавчому комітеті та структурних підрозділах селищної ради.

 

Розробляє проекти нормативно-правових актів (рішень селищної ради, виконкому селищної ради, розпоряджень селищного голови); проводить експертизу проектів, пов’язаних з виконанням завдань, покладених на  виконавчі органи Талалаївської селищної ради.

 

 Проводить прийом громадян з особистих питань. Організовує своєчасний і якісний розгляд пропозицій, заяв і скарг підприємств, установ і організацій з питань отриманих повноважень, вживає заходів щодо усунення причин їх виникнення.

 

Здійснює інші повноваження місцевого самоврядування.  

 

 Веде питання  організаційної роботи; матеріально-технічного забезпечення селищної ради та виконавчого комітету, підготовки і проведення засідань виконавчого комітету, нарад, семінарів; сприяння у проведенні виборів і референдумів; контролю, перевірки й організації виконання рішень виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови, органів державної влади вищого рівня; реєстрації та обліку громадян; розгляду звернень та прийому громадян; архівної справи; діловодства, методичної роботи, внутрішньої політики та інформаційного забезпечення.

 

Забезпечує взаємодію з виконавчим апаратом обласної ради, обласною державною адміністрацією; іншими органами місцевого самоврядування, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, народними депутатами України та депутатами місцевих рад, громадськими організаціями, іншими структурами різних форм власності галузей, у сфері своїх повноважень. 

 

                  Очолює:

- комісію з питань розгляду звернень громадян;

     - інші робочі органи у сфері своїх повноважень.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора