A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми

Дата: 17.04.2020 11:56
Кількість переглядів: 252
Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації як регіональний координатор з питань протидії торгівлі людьми звертає особливу увагу на необхідність ужиття заходів щодо виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та недопущення потрапляння осіб у ситуацію торгівлі людьми, застосовуючи при цьому максимально можливі методи інформування населення шляхом проведення інформаційно-просвітницької роботи.

У рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Чернігівській області» розроблено «Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область» на основі сервісу Google maps (https://sites.google.com/view/nmimap-chernihiv/). Громадською організацією «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації проведено роботу щодо створення електронного довідника, який має сприяти кращому доступу населення до інформації про захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та підвищенню якості міжвідомчого співробітництва в процесі надання допомоги таким особам.

Цей довідник містить розділи з контактними даними суб’єктів, задіяних у Національному механізмі взаємодії на обласному та районних рівнях.

Особа, яка звернулася для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, має права відповідно ст.14 Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

 

За інформацією відділу освіти, культури,

молоді та спорту облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора