A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Вогнеборці здійснили практичні навчання на базі районної лікарні

Дата: 01.03.2021 15:00
Кількість переглядів: 83

Тактико-спеціальні навчання, тренування та практичні заняття з населенням займають важливе місце у діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Окрім того, що такі заходи  допомагають вогнеборцям удосконалювати власну професійну майстерність, також дозволяють відпрацювати спільні дії разом з іншими екстреними службами та працівниками об'єктів в умовах екстреної ситуації.

Так, наприкінці лютого  рятувальники провели пожежно-тактичне навчання у Талалаївській районній лікарні та 21 ДПРЧ. Навчання відбулися у кілька етапів. Перший з них передбачав гасіння умовної пожежі в лікарні.  Працюючи в апаратах захисту органів дихання та зору у складі ланки газодимозахисної служби, здійснили розвідку пожежі, та успішно ліквідували умовну пожежу. По завершенню усіх робіт оголосили ліквідацію пожежі. Наступним етапом надзвичайники розповіли працівникам медичного закладу про першочергові дії в разі виникнення пожежі на об’єкті, про правильність і важливість використання первинних засобів пожежогасіння.

Такі заняття з населенням триватимуть і надалі на всій території країни, адже дають змогу не лише відпрацювати алгоритм дій у разі надзвичайної події, пересвідчитись у надійності рятувального обладнання, а й дозволяють продемонструвати громадянам необхідні дії у разі виникнення тієї чи іншої небезпечної ситуації.

 

 

Начальник Талалаївського РС

УДСНС у Чернігівській області

 Геннадій ЗІРКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора