Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні щороку 14 березня

Дата: 14.03.2021 09:00
Кількість переглядів: 777

Саме в цей день 2014-го перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького.

Возможно, это изображение (текст)

Із перших днів збройного опору загарбникам, пліч-о-пліч з силовими структурами держави, стали до строю колишні студенти, вчителі, програмісти та офісні працівники і добре озброєні російсько-окупаційні війська було зупинено.

 

Багато з добровольців полягли у протидії російському агресору, хтось сьогодні боронить український народ у лавах Збройних Сил чи у Національній гвардії, хтось вже служить в Національній поліції або займає активну громадянську позицію в цивільному житті.

 

Але де б вони не були, назавжди залишаться Добровольцями з великої букви, – тими людьми, єдність та рішучість яких зберегла суверенітет та територіальну цілісність України і певні, що ці Люди із їхньою небайдужістю і свідомими вчинками завжди будуть потрібні країні!

 

Бажаємо усім добровольцям сил, здоров’я та добра у родинах.

 

Шана, повага та вічна пам'ять тим, хто пішов до Небесного Війська – саме завдяки їм ми маємо мирне небо на більшій території України…

 

Бажаємо всім нам миру після Перемоги над російським агресором і спокою на всій українській землі.

 

Слава Україні!

Слава Українським Воїнам!

Разом до Перемоги!

 

Чернігівський обласний військовий комісаріат


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора