A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Рейди серед громадян житлового сектору

Дата: 16.03.2021 09:00
Кількість переглядів: 138

Працівники Талалаївського РС УДСНС провели профілактично-роз'яснювальні рейди серед громадян на території райцентру та навколишніх сіл.

 

Під час заходів рятувальники звертали увагу населення на необхідності приведення у безпечний протипожежний стан приладів опалення й електромереж, недопустимості використання саморобних або не сертифікованих електрообігрівачів. Також наголошували на тому що, для попередження випадків виникнення пожеж варто неухильно дотримуватись простих вимог - своєчасно очищати печі від сажі, у жодному разі не розпалювати їх легкозаймистими рідинами, не складати поблизу них горючі предмети та не залишати печі без нагляду. Окремо ознайомили громадян з алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечних й підозрілих предметів. А підростаючому поколінню надзвичайники  нагадали про небезпеку ходіння по тонкому льоду водойм та розповіли правила поведінки у разі провалу під кригу.

 

Для кращого засвоєння наданої інформації громадяни отримали тематичні пам’ятки.

Рятувальники сподіваються, що практичні профілактичні заходи серед мешканців громади значно зменшать кількість випадків пожеж і трагічної статистики на них, а також привернуть увагу відповідально ставитися до власної та безпеки оточуючих.

 

 

Начальник Талалаївського РС

УДСНС у Чернігівській області 

Геннадій ЗІРКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора