Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Вебінар на тему: «Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу у період карантину»

Дата: 20.04.2021 09:00
Кількість переглядів: 461

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

Фото без опису

В зв’язку з цим, просимо поширити інформацію серед зацікавлених осіб щодо участі у вебінарі на тему: «Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу у період карантину», який відбудеться 21 квітня п.р. о 11.00-12.00 за участі представників Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

 

В ході даного вебінару будуть розглянуті наступні питання:

-  Актуальні питання щодо проведення перевірок у 2021 році;

- Особливості звітування роботодавцями та ФОП у 2021 року;

- Режим роботи Центрів обслуговування платників та надання адмінпослуг у період карантину;

-  Інформаційно-конультаційна підтримка представників бізнесу.        

 

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=V7ohgYSAqEQ   у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

 

Участь у заході безкоштовна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора