A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Прокуратура захищатиме інтереси територіальної громади у судовому порядку

Дата: 28.04.2021 16:00
Кількість переглядів: 154

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт порушення вимог земельного законодавства, який вимагає вжиття заходів представницького характеру в інтересах держави в особі Талалаївської селищної ради.

Прокуратурою з'ясовано, що на території Талалаївської об’єднаної територіальної громади фізична особа орендує три земельні ділянки загальною площею понад 30 га земель за межами населених пунктів для ведення фермерського господарства.

Однак, земельні ділянки орендарем використовується всупереч вимоги законодавства та істотних умов договорів оренди. 

Зокрема, відповідно до договорів оренди земельні ділянки, що передані в користування, за видом угідь є сіножатями, проте  вони   розорюються орендарем та використовуються як рілля – для вирощування сільськогосподарських культур, що свідчить про порушення вимоги раціонального землекористування як одного із основних принципів державної політики у сфері охорони земель, визначеного  ст. 3 Закону України «Про охорону земель», а саме забезпечення охорони земель як основного національного багатства Українського народу.

Зважаючи на встановлені порушення, окружною прокуратурою підготовлена позовна заява до суду про розірвання договорів оренди землі.

 

Прилуцька окружна прокуратура


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора