A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Професія військового – престижно, перспективно, почесно!

Дата: 07.06.2021 14:30
Кількість переглядів: 144

Закінчується другий навчальний семестр і вже незабаром випускники шкіл стоятимуть перед важливим вибором у своєму житті - вибором професії. Сподіваємося, що серед них будуть бажаючі отримати освіту у вищих військових навчальних закладах (далі ВВНЗ) та військових коледжах сержантського складу.

 

В цьому році Срібнянський об’єднаний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки готує особові справи  вступників до таких військових навчальних закладів: Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військова академія (м. Одеса), Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова, Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «ХПІ».

 

 Терміни підготовки у вузах становлять 2,5 роки – на здобуття ступеня освіти «фаховий молодший бакалавр», 4 роки – «бакалавр» за усіма спеціальностями і 1,5 року – «магістр».

 

На навчання приймають осіб віком із 17 років у рік вступу до 30 років, які здобули повну загальну середню освіту з – поміж цивільної молоді. Брати участь у конкурсі для вступу до ВВНЗ лише за сертифікатами ЗНО.

 

Для вступу до військового коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії, цього року від вступників не вимагатимуть сертифіката ЗНО – вступник може подати їх за власним бажанням, щоб не складати іспитів.

 

Військовий коледж являє собою три навчальні курси. Термін навчання – 2,5 роки. Тут готують фахівців за 9-ма спеціальностями. Випускники коледжу мають право вступу на другий курс ВВНЗ за спорідненими спеціальностями. Курсанти перебувають на повному державному забезпеченні. Для цивільної молоді період навчання зараховується дострокової військової служби. Дівчата також можуть скористатися цією пропозицією.

 

Бажаючим вступати до вищих військових навчальних закладів для більш детальної інформації звертатися до Срібнянського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: смт Срібне вулиця Миру 44а.

 

Військовий комісар

Срібнянського об’єднаного районного територіального

центру комплектування та соціальної підтримки                          

майор               Володимир АРТЕМЕНКО              


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора