A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Прокуратура виявила факт самовільного зайняття земельної ділянки, розпочато кримінальне провадження

Дата: 03.06.2021 14:20
Кількість переглядів: 170

Прилуцькою окружною  прокуратурою  розпочато кримінальне провадження  за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 КК України, за фактом самовільного зайняття земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Талалаївської ОТГ.


         Як встановлено, що на території Українського старостинського округу  Талалаївської об’єднаної територіальної громади знаходиться земельні ділянка сільськогосподарського призначення площею понад 17 га, яка на праві постійного користування передана навчальному закладі для дослідних і навчальних цілей. 

         При цьому, земельна ділянка безпосередньо навчальним закладом не використовується, угоди щодо передачі її у користування не укладались.

         В той же час, як показало обстеження на місцевості, земельна ділянка зайнята та використовується для вирощування сільськогосподарських культур без сплати будь-яких коштів, внаслідок чого завдано шкоду громадським інтересам.   


         Проведення досудового слідства за вказаним фактом доручено слідчим Прилуцького районного відділу поліції, процесуальне керівництво здійснює Прилуцька окружна прокуратура. 

 

          
Прилуцька окружна прокуратура


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора