A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Представники Головного управління ДПС у Чернігівській області взяли участь у «Ярмарці вакансій»

Дата: 09.06.2021 16:20
Кількість переглядів: 33

Захід проходив у Національному університеті «Чернігівська політехніка» до якого долучились 65 найактивніших студентів економічних спеціальностей та викладачі «Чернігівської політехніки».

Податківці були присутні у форматі онлайн за допомогою ІТ-продукту «Zoom». З метою оновлення кадрового потенціалу та залучення молоді до роботи на державній службі було представлено Головне управління ДПС у Чернігівській області як престижного роботодавця.

 

У вітальному слові заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан ПОГРІБНИЙ наголосив на важливості взаємодії органів ДПС із закладами вищої освіти, зокрема співпраці з Національним університетом «Чернігівська політехніка».

 

Заступник начальника управління – начальник відділу кадрового адміністрування управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Тетяна  Путинцева та начальник відділу розвитку персоналу управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Ольга Хмелевська детально розповіли присутнім про функції структурних підрозділів ДПС, актуальні питання вступу на державну службу, проходження практики студентів в Головному управлінні ДПС у Чернігівській області та презентували «Зручно- бук» - як сучасний інструмент для залучення потенційних працівників ДПС.

 

Під час заходу відбулося обговорення актуальних питань та обмін думками. Студенти отримали відповіді на запитання, які здебільшого стосувалися працевлаштування в органах ДПС.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

            Пресслужба Головного управління 

ДПС у Чернігівській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора