A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Подарунками й грамотами відзначено учнівську молодь Чернігівщини - учасників Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості "Пожежі краще запобігти!"

Дата: 04.06.2021 16:20
Кількість переглядів: 220

З метою залучення дітей та учнівської молоді до вивчення й популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування і виховання почуття відповідальності за збереження від пожеж та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості "Пожежі краще запобігти!". Його організатори - Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Добровільне пожежне товариство України.

На Чернігівщині упродовж лютого відбулись районні етапи, а на початку березня в обласному конкурсі взяло участь понад чотириста робіт дітей та учнівської молоді віком від 6 до 18 років. Журі, до якого увійшли фахівці Головного управління ДСНС в області, управління освіти і науки та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності обрали кращі роботи у трьох вікових групах та двох номінаціях - малюнки та поробки. Тож, у Всеукраїнському конкурсі взяла участь 21 найкраща робота.

 

За результатами його проведення почесними грамотами та подарунками нагороджені: за III місце - Арсен Сергієнко, учень Новгород-Сіверської гімназії №1 та за творчі досягнення Поліна Стеблянко, учениця Бобровицького закладу загальної середньої освіти I-III ст. № 1 Ніжинського району. Також, організатори відзначили грамотами авторів найбільш цікавих і талановитих робіт, серед них: Тетяна Ранська, учениця Мринської ЗОШ I-III ст., Анна Міщенко та Антон Нагорний, учні Ічнянської ЗОШ I-III ст. № 4, Наталія Ридзель, учениця Степанівської ЗОШ I-III ст., Катерина Резвін, вихованиця Ніжинського педагогічного ліцею, Олена Шкляренко, учениця Бобровицької ЗОШ I-III ст. №1 Ніжинського району, а також учні Денис Кривенко, Марія Герасимчук Новгород-Сіверської державної гімназії.

 

Рятувальники й освітяни сподіваються, що такі перемоги нададуть учнівській молоді ще більшого натхнення з втілення у своїх роботах нових ідей для участі у Всеукраїнському конкурсі наступного року. 

 

 

Начальник Прилуцького РУ

ГУ ДСНС України у Чернігівській області 

Андрій ТКАЧЕНКО 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора