A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 57 тисяч вибухонебезпечних предметів

Дата: 06.09.2021 12:20
Кількість переглядів: 32

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби, здійснено 44 виїзди, під час яких виявлено 332 боєприпасів.

Крім того тривають роботи щодо розмінування звільнених територій Донецької та Луганської областей. Так, упродовж 31 серпня підрозділами ДСНС України на території Донецької області, де проводиться ООС, було обстежено 1,74 га території та виявлено і вилучено 61 ВНП.

Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 57 тис. 519 вибухонебезпечних предметів, у тому числі, 800 авіаційних бомб.

Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

 

Категорично забороняється:

торкатися підозрілого предмету або пересувати його;

 

заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;

 

здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;

 

намагатися самостійно знешкоджувати знахідку.

 

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102» та ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси.

 

Начальник Прилуцького РУ

ГУДСНС у Чернігівській області

Андрій ТКАЧЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора