A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Вшанували світлу пам’ять жертв Голодоморів

Дата: 27.11.2021 08:00
Кількість переглядів: 524

В ці осінні дні ми в жалобі схилямо голови перед світлою пам’яттю українців – жертв Голодомору 1932 – 1933 років, масових штучних голодів 1921 – 1923 та 1946 – 1947 років, що  назавжди увійшли в Світову історію як великі трагедії. Голодомор це не просто історична минувшина, а незагоєна духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь.

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, цветок и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и трава)

 

Сумні спогади про трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного з нас. Сьогодні, на жаль, ми не можемо повернути час назад та виправити ті лихі події далеких 1932-1933 років. Та наш обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні. Це потрібно заради торжества Справедливості, заради нас - близьких та родичів тих, котрі відійшли у Вічність, - заради перестороги всім, хто зневажає Людину, її Життя та Гідність.

 

Хай вшанування світлої пам’яті жертв Голодомору в Україні стане актом поминальним, актом покаяння і застереження для всіх людей доброї волі і чистої совісті.

 

Схилімо голови в глибокій жалобі за тими, хто загинув голодною смертю і нехай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!

 

Шановні жителі громади! Прошу вас долучитися до вшанування жертв Голодоморів  сьогодні о 16 годині, запаливши жалобну свічку памяті.

 

Вічна пам'ять всім загиблим!

 

Селищний голова  Юрій ВЕЛИЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора