A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Новини місцевих органів виконавчої влади, організацій

Реєстрація місця проживання новонароджених через органи ДРАЦС – що потрібно знати!

Після народження дитини у батьків з’являються численні питання юридичного характеру. Одне з них – це реєстрація місця проживання дитини.  Сучасні сервіси від Міністерства юстиції України покликані покращувати та робити більш комфортними свої послуги, створюючи для громадян найкращі умови для їх отримання. Серед таких ініціатив – реєстрація місця проживання малюка під час проведення державної реєстрації народження дитини.

11:59 30.09.2020

Роботодавці можуть звертатися за допомогою по частковому безробіттю для працівників

Щоб зменшити фінансове навантаження на підприємців, запобігти їх банкрутствуй зберегти наявні робочі місця, держава допомагає представникам малого та середнього бізнесу, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі, виплачувати зарплату найманим працівникам на період карантину. 28 квітня 2020 року набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306.

12:48 06.05.2020

Увага! Підприємцям Чернігівщини знову телефонують шахраї

У головному управлінні ДПС у Чернігівській області попереджають про активізацію телефонних шахраїв, які представляються податківцями. Наприкінці квітня почастішали випадки вимагання грошей у представників бізнесу зловмисниками, які навіть поточну складну ситуацію намагаються використати для власної наживи.

10:35 24.04.2020

Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми

Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації як регіональний координатор з питань протидії торгівлі людьми звертає особливу увагу на необхідність ужиття заходів щодо виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та недопущення потрапляння осіб у ситуацію торгівлі людьми, застосовуючи при цьому максимально можливі методи інформування населення шляхом проведення інформаційно-просвітницької роботи.

11:56 17.04.2020

Рекомендації щодо протидії поширенню коронавірусу

З метою протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, рекомендуємо працівникам та відвідувачам виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів дотримуватися заходів обережності та санітарно-гігієнічних норм. Як захиститися від інфікування:

12:16 17.03.2020

Перетин кордону з Російською Федерацією тільки при наявності паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

              З 1 березня 2020 року перетин кордону з Російською Федерацією здійснюватиметься через закордонний паспорт. Ця процедура діятиме тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ. Про це повідомив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук https://bit.ly/2tC7odN

10:48 30.01.2020

Що таке УНЗР та де його взяти?

Питання заповнення декларацій наразі є досить актуальним для всіх державних службовців. Враховуючи зміни, які були внесені до Закону України «Про запобігання корупції» у 2019 році, одним із питань, яке найбільше турбує громадян, це питання щодо УНЗР та його оформлення.

10:06 24.01.2020

Державна міграційна служба в Чернігівській області

УДМС України в Чернігівській області інформує про графік роботи Управління та підпорядкованих територіальних підрозділів у грудні 2019 року та січні 2020 року на період Новорічних та Різдвяних свят.

16:05 18.12.2019

Нові вимоги до фото при оформленні біометричних документів

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області інформує, що нещодавно в Україні впроваджено нові стандарти фотографування на документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи. Відтепер для вказаної категорії осіб також допускається фотографування на документи у головному уборі, але лише у тому випадку, якщо особа носить його у повсякденному житті за релігійними переконаннями. Можливим є також фотографування у головних уборах, штучних предметах та матеріалах на підставі медичних показань, які підтверджено медичним висновком відповідного закладу охорони здоров’я.

08:36 18.12.2019

Готуємося до ЗНО

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області нагадує, що у відповідності до інформації Українського центру оцінювання  якості освіти встановлені наступні терміни реєстрації для участі в ЗНО, а саме: з 03 по 24 січня 2020 року – реєстрація на пробне ЗНО; з 03 лютого по 24 березня 2020 року - реєстрація на ЗНО.

09:30 06.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора