A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Заступник селищного голови

 

Сердюк Микола Петрович

 

 

Народився  23 лютого 1971 року,  с. Скороходове, Талалаївського району, Чернігівської області.  

Громадянин України.

Освіта вища,

 Сумський національний аграрний університет. Здобув ступінь магістра за спеціальністю «Енергетика сільськогосподарського виробництва»

Інформація про військову службу:

1989-1991- проходив військову службу  в/ч 41665 м. Байрам-Алі.

 

Відомості про посаду (заняття), місце роботи:

1993-1996 - Київська геологорозвідувальна експедиція, сейсмопартія №9;

1996-2018 - Талалаївський РЕМ, інспектор інспекції енергонагляду;

2017 - і по теперішній час - заступник селищного голови Талалаївської селищної ради.

 

Одружений. Маю сина.

Контактний номер телефону: 0 (96) 758 39 28.

 

Заступник  селищного голови

з питань діяльності виконавчих органів селищної ради

Сердюк Микола Петрович

 

Відповідає  за здійснення відповідними виконавчими органами ради та її виконавчим комітетом повноважень, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері бюджетної політики, соціально-економічного розвитку,   планування та обліку.

 

У межах отриманих повноважень забезпечує виконання Законів України, Указів і Розпоряджень Президента України, Постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної і селищної рад, виконавчого комітету селищної ради, розпоряджень голови облдержадміністрації і селищного голови, рекомендацій постійних комісій селищної ради.

 

У межах своїх повноважень здійснює взаємодію з департаментом фінансів облдержадміністрації, органами Державного казначейства України та установами банків, органами фінансового контролю, органами державної фіскальної служби з питань податкової політики, формування та виконання дохідної частини бюджету, аналізу стану надходження доходів до селищного бюджету та забезпечення надходження доходів.

 

Організовує роботу щодо підготовки, прийняття та виконання селищних програм з питань  освіти та культури.

 

Відповідає за ефективне використання бюджетних коштів в  комунальній галузі селиша, закладах освіти та культури, управлінні капітального будівництва, архітектури підпорядкованих комунальних закладах і установах.

 

Розробляє пропозиції щодо вдосконалення фінансової політики, спрямованої на зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування.

 

Відповідає за розробку балансу фінансових ресурсів селища, аналізує визначення тенденцій розвитку фінансової бази селища та врахування їх при складанні проекту бюджету, надає пропозиції з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат.

 

Здійснює разом з іншими виконавчими органами селищної ради аналіз фінансово-економічного становища селища, вносить пропозиції щодо перспектив його подальшого розвитку.

 

Забезпечує реалізацію державної й регіональної політики у сфері управління майном, захисту майнових прав територіальної громади селища Талалаївка.

 

Розробляє проекти нормативно-правових актів (рішень селищної ради, виконкому селищної ради, розпоряджень селищного голови); проводить експертизу проектів, пов’язаних з виконанням завдань, покладених на  виконавчі органи Талалаївської селищної ради.

 

Проводить прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян. Організовує своєчасний і якісний розгляд пропозицій, заяв і скарг підприємств, установ і організацій з питань отриманих повноважень, вживає заходів щодо усунення причин їх виникнення.

 

Здійснює інші повноваження місцевого самоврядування.  

 

Веде питання освіти і науки; культури і мистецтв;  податкової та контрольно-ревізійної роботи; бюджетної політики; статистики; промисловості; банківської справи; торгівельного та побутового обслуговування населення; управління майном; приватизації; охорони довкілля; забезпечення  заходів щодо енергозбереження на об’єктах житлово-комунального господарства та ефективності використання бюджетних коштів, належне функціонування комунальних підприємств. 

 

Спрямовує, координує та контролює діяльність фінансового відділу, відділу освіти, молоді та спорту; відділу культури, роботу відділу бухгалтерського обліку та звітності, сектору  житлово-комунального господарства та архітектури.

 

Забезпечує взаємодію з фінансовими установами, з об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ); релігійними громадами; закладами культури; Талалаївською дільницею Чернігівського управління з експлуатації газового господарства; підприємствами енергетики, дорожнього господарства, іншими структурами різних форм власності галузей у сфері своїх повноважень.     

 

Очолює:

- робочі органи та комісії у сфері своїх повноважень.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора