A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Заступник селищного голови

 

Борсук Богуслав Миколайович

 

12 грудня 1989 року, с. Скороходове, Талалаївського району, Чернігівської області.

 

Громадянин України, безперервно проживаю на території України протягом останніх 30 років.

 

Освіта вища.

2006-2009 – Роменський Коледж Київського Національного Економічного Університету (Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем і мереж) .

2009-2014 – Сумський Державний Університет (інженер комп’ютерних систем).

 

Відомості про військову службу:

2010- 2011 – проходив військову службу в 169 НЦ Десна. Молодший сержант.

2014-2015 – мобілізований до ЗСУ 169 РТГ . Учасник бойових дій.

 

Відомості про посаду (заняття), місце роботи:

01.06.2011 по 30.11.2020 – головний спеціаліст Талалаївського районного суду Чернігівської області.

01.12.2020 і по теперішній час - заступник селищного голови Талалаївської селищної ради.

 

Відомості про громадську роботу:

З 2015 року – голова ГО «Талалаївська спілка учасників АТО» , волонтерська діяльність.

З 2017 року – керівник громадського формування з охорони громадського порядку «Талалаївка-Самооборона»

 

 Одружений. Маю сина.

Контактний номер телефону: 0978838004, 0935086002.

 

Відомості про наявність чи відсутність судимості: Судимість відсутня.

 

 

  Заступник  селищного голови

з питань діяльності виконавчих органів селищної ради

Борсук Богуслав Миколайович

 

Забезпечує виконання положень Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших законів України, постанов Верховної Ради України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України при здійсненні повноважень виконавчими органами Талалаївської селищної ради, у тому числі виконання заходів щодо реалізації державної політики у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, захисту прав дітей, національностей та релігій, сім’ї і молоді, гендерної політики, фізкультури і спорту; національних відносин; міграційних процесів.

 

Відповідає за проведення єдиної політики територіальної громади у сфері соціального становлення та розвитку молоді, сприяння розв’язанню проблем щодо дитинства, неповнолітніх, сім’ї та жінок, закладах охорони здоров’я.

 

Організовує роботу щодо підготовки, прийняття та виконання селищних програм з питань спорту, охорони здоров’я, розвитку сім’ї та молоді.

 

Відповідає за ефективне використання бюджетних коштів у закладах  захисту прав дітей,  селищному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділі соціального захисту та праці, відділі соціально-економічного розвитку, інвестицій та транспорту, відділі надання адміністративних послуг та відділі земельних відносин та агропромислового розвитку.

 

Бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів (рішень селищної ради і виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови) з врегулювання у селищі питань зі сфери діяльності підпорядкованих їй підрозділів.

 

Бере участь у підготовці проекту програми соціально-економічного розвитку селища, у формуванні та реалізації інвестиційної політики місцевого самоврядування.

 

Забезпечує реалізацію інноваційної політики в селищі, залучення інвестицій у виробничу сферу, створення умов для розвитку підприємництва.

 

Розробляє проекти нормативно-правових актів (рішень селищної ради, виконкому селищної ради, розпоряджень селищного голови); проводить експертизу проектів, пов’язаних з виконанням покладених на підпорядковані виконавчі органи Талалаївської селищної ради завдань.

 

 

Проводить прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян. Організовує своєчасний і якісний розгляд пропозицій, заяв і скарг підприємств, установ і організацій з питань отриманих повноважень, вживає заходів щодо усунення причин їх виникнення.

 

Здійснює інші повноваження місцевого самоврядування.

 

Веде  питання регуляторної політики та підприємництва; соціально-економічного розвитку селища; надання адміністративних послуг; надання послуг з державної реєстрації, транспорту та зв’язку; інвестиційної політики; регіональних програм; земельних питань; сільського господарства;  фізкультури і спорту;  туризму; національностей та релігій; соціального захисту населення, охорони праці, захисту прав дітей; сім’ї і молоді, туризму та організаційно-масової роботи; міграційних процесів, охорони здоров’я, інфраструктури та благоустрою, ветеринарії.

 

Спрямовує, координує та контролює  відділу у справах дітей; центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; відділу праці та соціального захисту населення, відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, відділу надання адміністративних послуг, юридичного відділу та відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та транспорту.

 

Забезпечує взаємодію  з спортивними товариствами, федераціями, клубами; благодійними фондами та радою ветеранів війни та праці; творчими спілками міста; молодіжними громадськими організаціями; закладами охорони здоров’я; санітарно-епідеміологічною службою; управлінням ветеринарної медицини; комітетом Товариства Червоного Хреста; ГУНП в Чернігівській області; управлінням Держгеокадастру у Прилуцькому районі; центром зайнятості; управлінням Пенсійного фонду; Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; військовим комісаріатом, іншими структурами різних форм власності галузей, у сфері своїх повноважень. 

 

Очолює:

- робочі органи та комісії у сфері своїх повноважень.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора