A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Талалаївська селищна ТВК - Відомості про утворення багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Талалаївської селищної ради

Дата: 07.09.2020 12:15
Кількість переглядів: 243

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Талалаївська селищна територіальна виборча комісія
Прилуцького району Чернігівської області

Відомості про утворення багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Талалаївської селищної ради

Номер багатомандатного виборчого округу

Опис меж багатомандатного виборчого округу

Орієнтовна кількість виборців в окрузі

Кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі

1.

смт Талалаївка - вул.Затишна, вул.Зернова, вул.Комунальна, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Освіти: 2–35; вул.Перемоги: 1–65; вул.Робітнича: 2–37 к.Б; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Комунальний, пров.Молодіжний, пров.Центральний, лікувальний заклад КНП «Талалаївська ЦРЛ»

1518

4

2.

смт Талалаївка – вул.Гагаріна, вул.Григорія Сковороди, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Заруддя, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Перемоги:66-128; вул.Пирогова, вул.Суворова, вул.Чкалова, пров.1-й Миру, пров. 1-й Парковий, пров.1-й Пирогова, пров.1-й Суворова, пров.2-й Миру, пров.2-й Парковий, пров.2-й Пирогова, пров.2-йСуворова, пров.3-й Парковий, пров.3-й Пирогова, с.Стара Талалаївка

1420

3

3.

смт Талалаївка – вул.Вишнева, вул.Геологів, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Медична, вул.Нафтовиків, вул.Незалежності, вул.Освіти: 36-48; вул.Пушкіна, вул.Робітнича: 41-49; вул.Степова, вул.Шкільна, пров.Лермонтова, про.Шкільний, пров.1-й Калиновий, пров.1-й Лермонтова, пров.2-й Калиновий, пров.2-й Лермонтова, пров.3-й Калиновий, вул.Енергетиків, вул.Залізнична, вул.Злагоди, вул.Лугова, вул.Народна, вул.Польова, вул.Сінна, пров.1-й Енергетиків, пров.2-й Енергетиків

1436

3

4.

с.Новоселівка, с.Степове, с.Харкове, с.Лавіркове, с.Шевченка, с-ще Основа, с.Слобідка, с.Чернецьке,с.Глибоке, с.Діброва, с.Макаренкове, с.Співакове, с.Березівка, с.Колядин, с.Мирне

1437

3

5.

с.Довгалівка, с.Юрківці, с.Болотниця, с.Поповичка, с. Грабщина, с.Обухове, с.Новопетрівське, с.Рубанів, с.Українське, с.Займище, с.Нова, с.Степ

 1293

3

6.

с.Липове, с.Березовиця, с.Жолобок, с.Скороходове, с. Плугатар, с.Петьків, с.Степанівське

1309

3

7.

с.Красний Колядин, с.Глинське, с-ще Зелений Гай, с.Левівщина,с. Корінецьке, с.Мигурів, с.Понори, с.Грицівка, с.Рябухи

1339

3

 

Голова селищної територіальної виборчої комісії ________Сидоренко К.К

Секретар селищної територіальної виборчої комісії _________Чукіна О.М

«04» вересня 2020 року

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора