A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Новини

Видача ваучерів для ВПО Товариством Червоного Хреста України

В рамках проекту «Посилення стійкості до зимових умов (IAS)»,  за підтримки Австрійського Червоного Хреста Прилуцькою Міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України здійснюється видача ваучерів для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в Прилуцькому районі, для придбання продуктів харчування та речей першої необхідності в мережі супермаркетів «Сільпо».

16:58 09.06.2023

Робоча нарада з соціальними робітниками

18 травня директор комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Талалаївської селищної ради"  Людмила Рябчун провела робочу нараду з соціальними робітниками установи щодо дотримання Державного стандарту надання соціальної послуги догляду вдома. У нараді взяв участь селищний голова Юрій Величко, котрий наголосив, що соціальна послуга догляду вдома повинна надаватись якісно та своєчасно жителям громади, які в силу життєвих обставин потребують сторонньої допомоги.

15:49 18.05.2023

З Міжнародним днем матері та Міжнародним днем сім’ї

Мама — найголовніша людина в житті кожного. Наші матері дарують нам життя, а потім стають першим зразком для наслідування. Найтепліші спогади дитинства неможливі без мам — вони завжди рятують нас від хвороб та оберігають від неприємностей.

14:48 14.05.2023

Міжнародний день боротьби за права інвалідів

Міжнародний день боротьби за права інвалідів світова спільнота щороку відзначає 5 травня. Метою Дня боротьби за права інвалідів є сприяння більш глибокому розумінню проблем, пов’язаних з інвалідністю, і мобілізація підтримки прав, гідності і благополуччя інвалідів. Люди з обмеженими можливостями мають такі ж права на працевлаштування, доступну освіту і інфраструктуру, як і інші категорії громадян.

16:05 02.05.2023

Про проведення Всесвітнього дня соціальної роботи

Щороку, у третій вівторок березня відзначають Всесвітній день соціальної роботи, який запроваджений за ініціативи Міжнародної федерації соціальних працівників, Міжнародної асоціації шкіл соціальної роботи, Міжнародної ради з питань соціального забезпечення.

14:31 24.03.2023

1 червня - День захисту дітей

Нехай все збудеться і неодмінно, Нехай веселка різнобарвна грає. Хай дітвора у мирі лиш зростає, А Україна наша процвітає!

10:30 01.06.2022

Добро врятує світ

У наш нелегкий час, коли все більше сімей з дітьми потребують турботи та підтримки, важко знайти людину, здатну сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є!

16:20 17.02.2022

«16 днів проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить щорічна акція «16 днів проти насильства». 

16:00 08.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора