A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Новини

Велосипеди для соціальних робітників

5 нових велосипедів отримали соціальні робітники КУ «Центр надання соціальних послуг Талалаївської селищної ради», які працюють на території  Березівського, Чернецького, Юрківцівського старостинських округів нашої громади. Нові велосипеди придбані, щоб полегшити працівникам надання соціальної послуги догляду вдома, покращивши їх мобільність. Даний транспорт придбаний за кошти Талалаївської селищної ради.

16:32 02.01.2024

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

17:12 01.12.2023

Світ без насильства

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.  Найбільш поширеними в сімейних стосунках є психологічне насильство: грубість, приниження одне одного, а також фізичне насильство, зокрема побиття. Жорстоке поводження з дітьми є найбільш прихованою формою насильства.

14:19 27.11.2023

Концертна програма для підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

У п’ятницю, 20 жовтня 2023 р., відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання (с. Болотниця) відвідав жіночий вокальний колектив «Весела забава» Понорівського СБК з концертною програмою.

11:55 23.10.2023

Видача ваучерів для ВПО Товариством Червоного Хреста України

В рамках проекту «Посилення стійкості до зимових умов (IAS)»,  за підтримки Австрійського Червоного Хреста Прилуцькою Міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України здійснюється видача ваучерів для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в Прилуцькому районі, для придбання продуктів харчування та речей першої необхідності в мережі супермаркетів «Сільпо».

16:58 09.06.2023

Робоча нарада з соціальними робітниками

18 травня директор комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Талалаївської селищної ради"  Людмила Рябчун провела робочу нараду з соціальними робітниками установи щодо дотримання Державного стандарту надання соціальної послуги догляду вдома. У нараді взяв участь селищний голова Юрій Величко, котрий наголосив, що соціальна послуга догляду вдома повинна надаватись якісно та своєчасно жителям громади, які в силу життєвих обставин потребують сторонньої допомоги.

15:49 18.05.2023

З Міжнародним днем матері та Міжнародним днем сім’ї

Мама — найголовніша людина в житті кожного. Наші матері дарують нам життя, а потім стають першим зразком для наслідування. Найтепліші спогади дитинства неможливі без мам — вони завжди рятують нас від хвороб та оберігають від неприємностей.

14:48 14.05.2023

Міжнародний день боротьби за права інвалідів

Міжнародний день боротьби за права інвалідів світова спільнота щороку відзначає 5 травня. Метою Дня боротьби за права інвалідів є сприяння більш глибокому розумінню проблем, пов’язаних з інвалідністю, і мобілізація підтримки прав, гідності і благополуччя інвалідів. Люди з обмеженими можливостями мають такі ж права на працевлаштування, доступну освіту і інфраструктуру, як і інші категорії громадян.

16:05 02.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора