A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Новини

Звернення селищного голови щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції

Шановні громадяни!!! Сьогодні в Україні ми проживаємо непростий період життя – вірус COVID-19!      На виконання  рішень Талалаївської селищної ради  від  17 березня 2020 року № 107, 105 та з метою недопущення поширення COVID-19 на території Талалаївського району звертаємось до жителів громади з проханням ще раз уважно прочитати  основні профілактичні заходи, дотримуватись усіх умов карантину!

11:17 26.03.2020

Про додаткові заходи, спрямовані на запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Талалаївської ОТГ

Сьогодні, 23 березня, селищний голова Юрій Величко підписав розпорядження про додаткові заходи, спямовані на запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Талалаївської ОТГ. Цим розпорядженням передбачено тимчасово припинити роботу:

11:35 23.03.2020

Позачергова сесія селищної ради

Засідання 27(позачергової) сесії Талалаївської селищної включало тільки одне питання порядку денного - внесення змін до рішення 24 сесії селищної  ради 7 скликання від 06.12.2019 року "Про селищний бюджет на 2020 рік"

11:30 23.03.2020

Про створення тимчасової протиепідеміологічної комісії щодо запобігання занесенню та поширенню випадків спричинених коронавірусом

     З метою запобігання захворюванню, викликаного поширенням коронавірсу CОVID-19, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу CОVID-19", створена тимчасова протиепідеміологічна комісія щодо запобігання занесенню та поширенню випадків спричинених коронавірусом на території Талалаївської ОТГ в складі:

15:31 17.03.2020

Розпочато конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області

Відповідно до Положення про порядок ініціювання та подання проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області, затвердженого розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від          31 січня 2020 року № 57 «Про затвердження Положення про порядок ініціювання та подання проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області»

10:51 13.03.2020

Селищний голова привітав комунальників

Напередодні дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, селищний голова Юрій Величко привітав колектив комунального підприємства селищної ради. "Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте за те, щоб у кранах була вода, а на вулицях селища не було сміття. Вдень і вночі, без вихідних, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення селища, нашої громади" – в своєму виступі відзначив Юрій Євгенович. Він подякував за нелегку працю та побажав міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

09:44 13.03.2020

У Талалаївській громаді  – тритижневий «карантин» у закладах освіти

12 березня  2020 року селищний голова Юрій Величко  провів термінову  нараду з керівниками закладів освіти Талалаївської селищної ради, керівниками структурних підрозділів та юрисконсульта селищної ради Олега В’ялого. Основне питання – запровадження карантину для закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти. Основне питання – запровадження карантину для закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти.

16:28 12.03.2020

З прийдешнім святом 8 Березня!

Шановні жінки! Сердечно вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем 8 березня! Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих. Відчуйте у свято 8 березня себе королевою, і залишайтесь нею назавжди!

11:37 06.03.2020

Пасічники вирішували проблемні питання

Вчора, 5 березня,  відбулися збори пасічників ОТГ та Талалаївського району. Всі запрошені пасічники дуже стурбовані тим фактом, що останнім часом через потрави полів хімічними речовинами гинуть бджоли. Перед присутніми виступили представники Держпродспоживслужби, які розповіли та відповіли на численні запитання стосовно дій пасічника у разі такої ситуації.

08:16 06.03.2020

Звіт селищного голови Ю.Є.Величко за 2019 рік

Доброго дня шановні жителі громади та всі присутні! Я радий бачити всіх присутніх в цьому залі! Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищний голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед громадою – мешканцями селища. Звіт – це не лише можливість підбити підсумки зробленого за минулий рік, а й чудова нагода порадитись з вами щодо визначення пріоритетних напрямків діяльності селищної  ради  на наступний період.

09:10 24.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора