A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Новини

Під час круглого столу представники Фонду звернули увагу на проблему призупинення лікування у санаторних закладах за кошти ФССУ

17 вересня відбулося засідання круглого столу на тему: «Зупинка реабілітації застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах. Пошук шляхів вирішення проблеми на державному рівні».

16:24 22.09.2020

Допомога по тимчасовій непрацездатності від ФССУ зросла у серпні 2020 року

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у серпні 2020 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 18,7% у розрахунку на день та склав 324,15 грн. Загалом за січень–серпень Фонд соціального страхування України направив близько 6,1 млрд грн на фінансування компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному.

16:20 22.09.2020

Флешмоб до Міжнародного Дня миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний День миру. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі. В  Талалаївській ЗОШ І – ІІІ ст. здобувачами освіти п'ятих класів був проведений  флешмоб  до Міжнародного Дня миру.

12:19 21.09.2020

Ми - майбутні олімпійці

Життя – це казка, життя – це диво. Коли здоровий – тоді щасливий, Коли здоровий – тоді багатий, Звичайні будні тоді, як свято. У Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався "Олімпійський тиждень". В межах Олімпійського тижня у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів класні керівники із учнями 3 класів провели спортивне змагання "Спорт - це круто, вперед до перемоги!" Метою змагання було  формування у дітей мотивацій до здорового способу життя. Спорт - це круто, вперед до перемоги!

11:56 21.09.2020

День визволення Талалаївки від німецько-фашистських окупантів

Сьогодні, 16 вересня, в 77 річницю визволення селища Талалаївка селищний голова Юрій Величко та колектив селищної ради поклали квіти до Меморіалу Слави. "Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих, перед усіма, хто, визволяючи міста і села нашої Батьківщини, наближав перемогу!" – наголосив в своєму виступі Юрій Євгенович. Побажав всім жителям селища здоров’я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

11:07 16.09.2020

Новий дитячий майданчик біля нового будинку в Талалаївці

Завершується встановлення нового дитячого майданчика в селищі Талалаївка. Придбаний за кошти бюджету селища майданчик монтується силами комунального підприємства "Талалаївське ВУЖКГ" біля новозбудованого будинку по вулиці Перемоги(в районі кругу).

13:52 15.09.2020

Державна служба зайнятості інформує - Легальна робота: плюси в оплаті праці

В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення.  Державна служба зайнятості завжди займала принципову позицію в цьому питанні, пропонуючи шукачам роботи виключно легальні вакансії. Водночас деякі громадяни впевнені, що їх зарплата при офіційному працевлаштуванні буде нижчою через оплату податків і зрештою вигоди будуть нівельовані. Це не так! Ми хочемо нагадати норми Кодексу законів про працю України, які свідчать про суттєві переваги легальних трудових відносин для працівників.

08:29 14.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора