A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Новини

Дата: від до Скинути

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від збройної агресії (жовтень-грудень 2023р.)

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від збройної агресії (жовтень-грудень 2023р.) за посиланням: 

15:10 01.03.2024

Продовжуються спортивні баталії в рамках II-го етапу проєкту «Пліч-о-пліч»

У Талалаївській громаді продовжуються спортивні баталії в рамках II-го етапу проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнської шкільної ліги, який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під лозунгом «Разом до перемоги».

14:49 29.02.2024

СТАРТУВАВ ПРОЄКТ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

У Талалаївській громаді стратував II етап проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнської шкільної ліги, який відбувається за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під лозунгом «Разом до перемоги».

15:40 28.02.2024

Опіка (піклування) – одна з найпоширеніших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики. Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння.

14:50 28.02.2024

До уваги водіїв Чернігівської області!

ПОВІДОМЛЕННЯ про обмеження руху транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення у Чернігівській області! З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій при перезволоженні земляного полотна в період весняного відтаювання ґрунтів, відповідно до Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування,

12:26 28.02.2024

ВІДКРИТТЯ МЕДІАПРОСТОРУ У ЛІЦЕЇ

Шлях до цієї події тривав майже рік! А починався він у березні минулого року зі старту проєкту KOLO Clubs 2.0 Чернігівської області, де було розглянуто заявку Талалаївської територіальної громади та прийнято рішення надати можливість для участі у проєкті. У заявці була обґрунтована ідея створення на базі шкільної бібліотеки сучасної медіатеки KOLO Clubs. KOLO Clubs — це проєкт громадської організації DOCCU за фінансової підтримки міжнародної неурядової організації FCA, покликаний надати всебічну підтримку учням та їх батькам, педагогічним працівникам партнерських громад.

11:21 28.02.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

27 лютого 2024 року, селищний голова Юрій ВЕЛИЧКО та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Тетяна МИХАЙЛЮК провели  чергове  засідання виконавчого комітету Талалаївської селищної ради. На засіданні члени виконкому заслухали питання:

10:00 28.02.2024

Щодо можливостей Електронного кабінету ДПС

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками.

09:55 28.02.2024

Оформлення трудових відносин з працівниками – це імідж роботодавця та внесок у обороноздатність країни

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує про необхідність оформлення суб’єктами господарювання трудових відносин із найманими працівниками.

09:05 28.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора