A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Новини

Презентація книги «Наша доля,наша пісня»

9 липня відбулася презентація книги «Наша доля, наша пісня», яка розповідає про створення, творчу діяльність та учасників народного аматорського фольклорного ансамблю «Народні наспіви» Талалаївського селищного клубу. Матеріали для книги зібрала керівник ансамблю Лизько Валентина Григорівна, упорядник – Іван Михайлович Забіяка. Книга являється 13-м випуском  Бібліотеки альманаху «Вітряк» та 2-м випуском фольклорно-етнографічної серії. Видання книги стало можливим за сприяння керівника Прилуцького відділення Чернігівського земляцтва, лауреата премії ім.Василя Горленка Павла Олександровича Кривоноса.

17:00 09.07.2020

Ямковий ремонт доріг в Талалаївці

Талалаївська селищна рада продовжує ремонт автомобільних доріг в рамках виконання бюджетної "Програми  благоустрою населених пунктів Талалаївської ОТГ на 2020 рік". Вже завершився ямковий ремонт вулиць Центральна та Сонячна. Наразі проводиться поточний ремонт по вулиці Робітничій. На виконання програми використано, тільки по селищц Талалаївка, вже більше 440 тис.грн.

12:37 06.07.2020

Правила надання послуг з поводження з побутовими відходами та реконструкція Талалаївського сміттєзвалища

Правила надання послуг з поводження з побутовими відходами , затверджені постановою Кабміну від 27 березня № 318. Документом остаточно закріплені за органами місцевого самоврядування усі повноваження щодо поводження з побутовими відходами. В першу чергу це стосується обрання підприємства (на конкурсній основі), формування тарифів, розробки схем санітарного очищення, відведення земельних ділянок для будівництва сміттєпереробних заводів, рекультивації старих полігонів і т.п.

16:08 01.07.2020

Селищний голова привітав медичних працівників з професійним святом

Голова Талалаївської селищної ради Юрій Величко на урочистих зборах проведених до Дня медичного працівника, привітав всіх працівників медичної сфери з наступаючим професійним святом. Побажав їм успіху у їхній справі, вдячності від людей, гарного настрою та нагородив грамотами за сумлінне ставлення до своєї роботи!!!

15:06 19.06.2020

КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА В ДІЇ

Сьогодні спецтехніка Талаївського ВУЖКГ за участі екоактивіста Л.А.Легкодуха проводила планові роботи з впорядкування полігону твердих побутових відходів поблизу смт. Талалаївка. Потужний ДТ-75 яким вправно керували С. Педурець та В. Дитюк  облаштував територію полігону відповідно до затверджених стандартів.

14:59 18.06.2020

Благодійна допомога від фонду "Карітас України"

Голова Талалаївської селищної ради Юрій Величко за підтримки міжнародного благодійного фонду "Карітас України" та програми "U-LEAD з Європою", передав на Талалаївську центральну районну лікарню та центр ПМСД разом з ФАП, засоби індивідуального захисту для роботи в умовах протидії поширення COVID-19.

11:53 16.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора