A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Новини

Дата: від до Скинути

За час війни ФССУ виплатив 10 млрд грн лікарняних і декретних допомог

З початку повномасштабного вторгнення фахівці Фонду соціального страхування України в областях і місті Києві доклали всіх зусиль, аби виплати за лікарняними не призупинялись навіть в найскладніших обставинах – тож лікарняні і декретні допомоги продовжували виплачуватись навіть в умовах активних бойових дій, у тимчасово окупованих регіонах, для працівників, які евакуювались за кордон, або чиї роботодавці не змогли подати лікарняні на оплату.

11:35 25.11.2022

ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат – потерпілим направлено 906 млн грн упродовж листопада

Навіть під час воєнного стану щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві продовжують виплачуватись Фондом соціального страхування України вчасно та в повному обсязі. Страхові виплати фінансувались вчасно навіть під час активних бойових дій і для потерпілих, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях.

11:27 25.11.2022

16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

09:35 25.11.2022

Грантові кошти на бізнес отримають 59 жителів Чернігівщини

Саме стільки позитивних рішень про надання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу було прийнято Державною службою зайнятості за дев’ять хвиль реалізації програми «Власна справа» урядового проекту «єРобота».

12:51 24.11.2022

Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні,  22 листопада  2022 року, селищний голова Юрій Величко та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Тетяна Михайлюк провели  чергове  засідання виконавчого комітету Талалаївської селищної ради.  На засіданні члени виконкому заслухали питання: 

11:43 22.11.2022

Шановна громадо!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. Цей день – нагадування нам про ціну, яку українці заплатили, коли відстоювали своє право на чесні вибори та інтеграцію у Європейський Союз. Події двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) стали підтвердженням того, що українці є сильною, незалежною, суверенною нацією. Хочу висловити велику  вдячність, всім хто постав на захист державних цінностей та національних інтересів. Низько вклоняємось Героям Небесної Сотні. 

11:44 21.11.2022

Шановні працівники сільського господарства, ветерани, пайовики!

Шановні працівники сільського господарства, ветерани, пайовики! День працівників сільського господарства – наймасовіше професійне свято, адже до сільськогосподарської праці причетні всі, не лише ті, хто працює на сільськогосподарських підприємствах, фермери, а і тих, хто працює на власних наділах, ростить сади і виноградники, хто утримує ВРХ, свиней, птицю, хто не тільки свої сім’ї забезпечує продукцією, а ще і продає її іншим.

10:00 20.11.2022

Роботодавцям – компенсація, переселенцям – робота

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 165 внутрішньо переміщених осіб отримають 67 роботодавців Чернігівщини. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 17 листопада.

15:22 18.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора