A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Новини

Дата: від до Скинути

Уряд спрощує доступ до інформації про земельні ділянки та стан лісів в Україні, — Прем’єр-міністр

Уряд під час засідання 21 квітня затвердив порядок проведення національної інвентаризації лісів, який дасть можливість отримати вичерпну інформацію про кількість та якість лісів в Україні.

16:40 21.04.2021

З Міжнародним днем секретаря!

Вітаємо з Міжнародним днем секретаря і хочемо побажати не втрачати в роботі жодної дрібниці, завжди знати відповідь на будь-яке питання, добиватися блискучих результатів у діяльності і в житті. Нехай ваш кожний ранок починається з натхнення, нехай кожен день несе із собою удачу і світлу радість.

08:00 21.04.2021

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

08:20 19.04.2021

З 19 квітня підприємці та працівники з "червоних" зон зможуть подавати заявки на виплату 8 тис. грн, – Денис Шмигаль

Під час засідання Кабінету Міністрів України 14 квітня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що Уряд продовжує вживати заходи для посилення боротьби з пандемією та вчергове акцентував увагу на важливості дотримання протиепідемічних правил.

08:00 19.04.2021

17 квітня - День пожежної охорони, свято тих, хто щодня рятує людські життя

Працівники пожежної охорони у складних ситуаціях завжди виявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і героїзм. Щодня пожежники рятують сотні життів, будинків та інших об'єктів від вогню.

08:00 17.04.2021

Комісія з благоустрою побувала у Слобідці

Вчора, 12 квітня, комісія з благоустрою у складі завідувач сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та цивільного захисту селищної ради Федір Кашка, спеціаліст І категорії житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та цивільного захисту селищної ради Валентина Кононіченко та староста Староталалаївського старостинського округу Наталія Острішко побували у селі Слобідка.

09:00 13.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора