A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Новини

Дата: від до Скинути

Шановні працівники споживчої кооперації, ветерани галузі!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем кооперації – святом єдності світового кооперативного руху. Щорічно в першу суботу липня відзначаємо Міжнародний день кооперації. І хоч сьогодні, коли в країні війна, не до свят, все ж користуюся нагодою подякувати за працю всім, хто працює і працював у цій важливій для суспільства галузі.

08:30 02.07.2022

В Україні з’явиться реєстр психологів, навчених працювати з дітьми, які постраждали від насильства

Спеціалісти, які увійдуть до Реєстру психологів, допомагатимуть правоохоронним органам ефективно розслідувати злочини проти дітей, а також — суду під час здійснення судового розгляду за участі дитини. Їхня мета — зробити процес менш травмувальним для дитини, максимально ефективним, щоб голос дитини почули, її права були захищеними й винних притягнули до відповідальності.

13:00 30.06.2022

ФССУ продовжує фінансувати страхові виплати потерпілим на окупованих територіях

Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати щомісячні страхові виплати для тисяч потерпілих, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. На цьому наголосили під час робочої зустрічі представників соціального партнерства у правлінні Фонду і виконавчої дирекції ФССУ.

08:30 27.06.2022

Надання Україні статусу кандидата в члени ЄС може стати важливим рішенням в історії Європи – Володимир Зеленський

Надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу може значно посилити свободу у Європі й стати важливим успішним рішенням на її історичному шляху. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами зустрічі з президентами Франції та Румунії, а також головами урядів Німеччини та Італії у Києві.

08:30 17.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора