A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Новини

День Героїв Небесної Сотні: сьогодні річниця розстрілів на Майдані

Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.       Сьогодні, 20 лютого, селищний голова Юрій Величко взяв участь у вшануванні пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні.

11:26 20.02.2020

Збори громадян в Липовому та Скороходове

Сьогодні в селах Липове та Скороходове відбулись сходки жителів. В Липовому, із проживаючих 800 чоловік, звіт про роботу в.о. старости прийшли послухати та обговорити близько 30 чоловік. Михайло Педько в своєму звіті розповів про проведені роботи по благоустрою села (вирубка чагарників, узбіч доріг), проведені нотаріальні дії старостинського округу.

15:28 18.02.2020

Сьогодні слухали звіт старости села Корінецьке

Продовжуються загальні збори громадян в селах Талалаївської об’єднаної громади. Сьогодні вони відбулися в оновленому будинку культури села Корінецьке. На цьогорічний звіт старости села прийшли близько сорока односельців. В.о. старости Сергій Троян розповів про проведений благоустрій в селі, про здійснені в 2019 році нотаріальні дії (заповіти, доручення, довідки). Ремонт доріг, на який завезли (розрівняно та утрамбовано) 86 тон щебню. В селі відновив роботу фельдшерський пункт. На зборах Сергій Анатолійович запропонував облаштування території навколо будинку культури – випиляти старі дерева та облаштувати клумби. Присутні в залі його підтримали.

14:40 17.02.2020

Загальні збори в Понорівському старостинському округу

Сьогодні звітував в.о. старости села Понори Євген Чирва. Він розповів про свою роботу в попередньому році – благоустрій села, реконструкція вуличного освітлення, публічні заходи в старостинському окрузі. Конкретними цифрами його виступ доповнив селищний голова Юрій Величко.  

14:32 13.02.2020

У громаді стартували загальні збори. Першим відзвітував Красноколядинський старостинський округ

12 лютого 2020 року відбулися перші в цьому році загальні збори села Красний Колядин об’єднаної територіальної громади. У заході взяли участь селищний голова Юрій Величко, в.о. старости Красноколядинського старостинського округу Людмила Киріченко, начальник фінансового відділу селищної ради Світлана Циганенко, депутати селищної ради.

16:13 12.02.2020

Добровільне об’єднання громад?

У Чернігівській облдержадміністрації майже кожного дня проходять консультації з представниками громад та небайдужими жителями щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Чернігівської області та можливого "укрупнення" існуючих ОТГ.

16:37 29.01.2020

Новорічно-різдвяні вітання

Працівники культури та учасники художньої самодіяльності закладів культури Талалаївської селищної ради вітали жителів селища, сіл громади, працівників державних установ з Новорічними та Різдвяними святами, бажали всім святкового настрою, миру, здійснення планів і творчих задумів.

16:39 09.01.2020

В громаді нова комунальна техніка

Нещодавно за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаної громади автопарк селищної ради та комунального господарства поповнився новою технікою – трактором МТЗ-892.2 з лопатою-відвалом та міні-трактор Lovol-244 з лопатою-відвалом і напівпричепом 1/ПТС 2.0. Загалом на реалізацію проекту виділено з Держбюджету сума 743,8 тис.грн.

10:05 26.12.2019

Свято музики, пісні, танцю в Корінецькому

Суботнього дня, 21 грудня, в селі Корінецьке відбулася урочиста, святкова подія. Такі події, в останні роки, рідкість не те що в селі, а навіть, в місті, після капітального ремонту відкрився для відвідувачів сільський будинок культури. Похмура, дощова погода не зіпсувала настрій жителів Корінецького та сусідніх сіл, які поспішали до клубного закладу. Червона стрічка, повітряні кульки на вході - говорили про урочистість та важливість події. Господарки будинку культури, директорка Світлана Долошко та художній керівник Олена Івко розпочинають святкове дійство і запрошують перерізати стрічку селищного голову Юрія Величка та в.о. старости Сергія Трояна. Перші позитивні враження відвідувачів від світлого, затишного з красунею ялинкою та аркою з повітряних кульок, фойє. Ще відчувається запах фарби, але натяжна стеля, нові пластикові вікна, двері створюють атмосферу затишку і комфорту.

08:22 24.12.2019

Особливості бюджету громади  2020

На виконання доручення депутатського корпусу, Талалаївська селищна рада інформує громадськість щодо ситуації, яка склалася зі сплатою податку на доходи фізичних осіб з працівників НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

14:40 17.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора