Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Дошкільна освіта

Селищний голова привітав працівників дошкільної освіти з Всеукраїнським днем дошкілля

З вітанням до працівників дитсадочків об’єднаної громади звернувся селищний голова Юрій Величко, зокрема він говорив таке: Шановні працівники закладів  дошкільної освіти! Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля.

14:58 25.09.2020

Випускний в Талалаївському дитячому садку "Сонечко"

29 травня 2020 року в Талалаївському дитячому яслах-садку «Сонечко» відбувся випуск дітей до школи.  Товкач А.М., вихователь-методист,  оголосила наказ по ЗДО «Про випуск дітей до школи». Верхогляд С.М., директор ясел-садочка,  представила  дипломи випускника закладу та подарунки (папки для праці), які отримає кожен з дітей старшої групи, привітала випускників  із  першою сходинкою дорослого життя, а також подякувала батьківській громаді за  участь у створенні затишку та комфорту  в закладі.

13:08 02.06.2020

«Бузковий вальс»  – випускне свято  у Талалаївському дитячому  яслах-садочку «Сонечко»

У ласкавому травневому повітрі Бузковий запах ллється і бринить. В очах у кожного і радість і надія – В садочку бал прощальний – випускний. 29 травня пройшло випускне свято у старшій групі садочка. На нашому святі було все: ігри і сюрпризи,  пісні й таночки,  вірші та спогади, привітання перепліталися  зі словами  вдячності,  сміх і сльози, «з журбою радість обнялась…»

16:46 03.06.2019

Зимовий тиждень безпеки дитини

18-22 лютого у Талалаївському дитячому яслах-садочку «Сонечко» пройшов Зимовий тиждень безпеки дитини.  Протягом Тижня діти спостерігали за довкіллям, обговорювали правила безпечної поведінки під час ожеледиці, біля будинків з бурульками, на льоду.  

16:32 27.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора