A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Новини

До Міжнародного Дня волонтера

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами: - сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб’єктів пробації; - надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації.     

14:36 05.12.2023

З нагоди Дня української писемності та мови 

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності  – це унікальна подія, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови,  у цьому році відзначається 27 жовтня. Українське радіо започаткувало радіодиктант національної єдності у травні 2000 року. Відтоді щороку слухачі можуть взяти участь у написанні та з’ясувати, наскільки добре знають мову. З 2015 року радіодиктант існує в телеверсії.

12:17 27.10.2023

НАШІ ВОЛОНТЕРИ

Волонтерська діяльність у наш час становить фундамент громадянського суспільства, привносячи в життя людей потребу в мирі, свободі, безпеці та справедливості. Специфікою волонтерства у пробації є соціальна реабілітація, осіб, які в даний час перебувають у складних життєвих обставинах.

15:06 18.10.2023

До Дня психічного здоров’я

       Психічне здоров’я – це важлива складова загального здоров’я людини. Воно впливає на нашу здатність емоційно справлятися з життєвими труднощами, формувати здорові стосунки, навчатися і працювати. 

08:47 10.10.2023

Співпраця з органами Національної поліції України

Більшість людей у суспільстві діє відповідно до правових норм. Однак, на жаль, є й інші випадки. Порушення правових норм веде за собою відповідні наслідки, таку поведінку називають правопорушенням.  Вчинення правопорушень несе за собою кримінальну відповідальність. Отже, поговоримо про громадян, які вчинили кримінальні правопорушення, та були засуджені до покарань, що не пов’язані із позбавленням волі.

09:51 06.10.2023

До Дня захисників та захисниць України

Цього року українці вперше відзначають День захисників і захисниць у нову дату – 1 жовтня. Наша держава знову відстоює свою незалежність, право на свободу та ідентичність. І саме завдяки військовим ми зберегли право бути вільними людьми. 

10:12 02.10.2023

Досягнення системи пробації за 8 років

 З метою підвищення довіри до пробації та ініціатив Міністерства юстиції України про розвиток пробації і розширення альтернативних санкцій шляхом роз’яснення суті й переваг пробації, а також розроблених ініціатив на базі Прилуцького районного сектору №4 13 вересня 2023 року на засіданні круглого столу із керівником КП «Талалаївське ВУЖКГ» та начальником підрозділу пробації Юлією Карпенко обговорювалися досягнення системи пробації за 8 років.

16:06 14.09.2023

Волонтер пробації в роботі

  Волонтерство…. воно буває різним і зачіпає різноманітні сфери нашого життя. В Україні все більш популярним стає волонтерство у сфері пробації.  У Прилуцькому районному секторі №4 філії Державної установи "Центр пробації" в Чернігівській області волонтери підтримують та допомагають людям, що звільнились з місць позбавлення волі, а також засудженим до покарань без позбавлення волі.

15:45 08.08.2023

Профілактика захворюваності на туберкульоз

      Туберкульоз - це інфекційна хвороба легенів та інших органів, що передається повітряно-пиловим шляхом. При кашлі, чханні, розмові або плюванні люди з цією хворобою виділяють в повітря мікроби, відомі як мікобактерії. Для інфікування досить вдихнути лише незначну кількість цих бацил. Однак хворіють не всі люди, інфіковані мікобактеріями туберкульозу.

16:07 04.08.2023

Робоча зустріч із представником соціально-відповідального бізнесу

 Для виконання завдань, які покладаються на органи пробації, законодавець передбачив співпрацю з державними та недержавними інституціями, залучення громадян до волонтерства, пов’язаного з пробацією, а також співпрацю з громадянами, оскільки якісно виконати покладені завдання можливо лише об’єднавши зусилля та функціонал з іншими суб’єктами.

10:37 20.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора