A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Центр дитячої та юнацької творчості

«Джура» - це не просто гра, це великий світ, у якому ти проходиш випробування на єдність.»

Традиційно щороку на початку травня проходять змагання військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Формування у молоді високих морально-психологічних якостей та оволодіння учнями основ народної культурної спадщини, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості – головні завдання гри.  

14:20 13.05.2021

«Новорічна композиція» та «Український сувенір»

  18 грудня 2020 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулися етапи ОТГ Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Виставочна експозиція налічувала  понад  100  дитячих робіт та виробів, зроблених самостійно і  колективно з батьками. У роботах використані різноманітні техніки. Усі роботи вирізнялися яскравими кольорами та креативними рішеннями, адже вони виготовлені із незвичних матеріалів. Розмаїттю виробів не було меж. Ці конкурси щороку викликають жвавий інтерес учнів, батьків, вчителів і створюють святковий настрій та атмосферу напередодні Новорічних   та Різдвяних свят. Дитячі роботи представлені у таких номінаціях: новорічна композиція, стилізована ялинка, сюжетна композиція, новорічна картина чи колаж,   новорічний подарунок, новорічний вінок, новорічний подарунок та український сувенір. Роботи переможців конкурсів етапу ОТГ надіслані на обласний етап конкурсів на адресу Чернігівської обласної станції юних натуралістів.

12:23 06.01.2021

В день Святого Миколая , в небесах і на землі, Всі чудес, чудес чекають , і дорослі, і малі…

            Цього року через карантинні обмеження не було проведено традиційне свято Миколая для дітей селища, але це не завадило зробити для дітлахів цей день незабутнім. 17 грудня учасники гуртка «Творці веселого настрою» ЦДЮТ(кер. Сердюк Л.А.) подарували казкове дійство для діток групи раннього естетичного розвитку «Малятко» ЦДЮТ. Ангели, помічники Святого Миколая, розповіли про свою важливу місію – донести листи від діток Миколаю, щоб усі чемні та слухняні  отримали від нього подарунки. Але бешкетливі Чортики намагалися їм зашкодити…Казкова Зима пограла з дітьми в гру «Їдемо до Миколая», діти послухали пісні, поводили хоровод з казковими персонажами. Дошкільнята  отримали солодкі подарунки від Талалаївської селищної ради.

14:55 22.12.2020

Рушник з Талалаївки серед кращих у Києві

   В умовах карантину вихованці Центру дитячої та юнацької творчості  брали участь у творчих конкурсах, більшість яких проводилася дистанційно. У квітні на Всеукраїнський конкурс «Україна рушникова» на адресу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ) надіслано  творчу роботу – подарунковий рушник «Державні символи». Робота виконана гуртківцем ЦДЮТ Артемом Сердюком спільно з мамою, керівником гуртків Талалаївського ЦДЮТ. Конкурс проводився у  номінаціях «Рушник святкової обрядовості», «Подарунковий рушник», «Утиральник», роботи повинні відповідати зразкам традиційних і копіями стародавніх рушників.

16:04 20.07.2020

 Підсумки обласних етапів конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

     Незважаючи на те, що рік 2020  тільки набирає обертів, він вже є результативним для наших талановитих дітей. Напередодні Нового року традиційно у закладах освіти ОТГ  проводяться два творчих конкурси   декоративно-прикладного напрямку «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Можна з впевненістю сказати, що виставка-конкурс «Новорічна композиція» є найпопулярнішим і найулюбленішим не тільки серед школярів, а серед їхніх батьків, бо кожного разу вони вражають глядачів, журі невичерпною фантазією. Згідно з положенням,  метою цього заходу є формування практичних умінь і навичок здобувачів освіти з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують і відображають новорічно-різдвяну флористику та сприяють розвитку флористичного мистецтва в Чернігівській області. Та насправді, результати перевищують ці вимоги і є, можливо, набагато важливішими у сучасному модернізованому технологічному світі. І це – спілкування батьків і дітей, спільна творча діяльність, можливість відірвати дітей і молодь від гаджетів і залучити до ручної праці, до творчості.

11:41 06.02.2020

Улюблене свято дітвори — День святого Миколая!

Святий Миколай – символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за всіма дітьми протягом року. Якщо вони роблять щось хороше, – він радіє, якщо погане, – засмучується. І хороші, і погані вчинки Миколай записує у спеціальну книгу… Діти Талалаївки, очікуючи свята і, звичайно, подарунків,  не бешкетували і намагалися дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими, вихованими і слухняними.

15:11 23.12.2019

Змагання у Варві

   13-15 грудня у смт. Варва проходив третій етап відкритого Кубку Чернігівської області з пішохідного туризму "АДРЕНАЛІН 2019-2020" – Відкритий Кубок Варвинськоі ОТГ з пішохідного туризму. Три команди з Центру ДЮТ представляли нашу ОТГ на цих змаганнях. Дві команди молодшої вікової групи. Команда старшої вікової групи протягом двох дистанцій фінішували на третіх місцях а ось після останньої дистанції зупинилися за крок до нагород на четвертому місці. На цьому ж місці команда зупинилася і в загальному заліку. Молодша команда першого дня була другою а дві наступні дистанції зупинилася на третіх місцях, тому в підсумку посіла третє місце. Достойну конкуренцію створила друга молодша команда, яка в підсумку посіла п’яте місце з 9 команд.

15:10 19.12.2019

Родина Назарія Яремчука вітала обдарованих дітей на фестивалі «Окрилені успіхом»

     17 листопада хореографічний колектив «Імпульс» Центру дитячої та юнацької творчості Талалаївської селищної ради  взяв участь у Міжнародному  дитячо-юнацькому вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «INSPIRED BY SUCCESS» («Окрилені успіхом»).

11:15 21.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора