A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Центр дитячої та юнацької творчості

Рушник з Талалаївки серед кращих у Києві

   В умовах карантину вихованці Центру дитячої та юнацької творчості  брали участь у творчих конкурсах, більшість яких проводилася дистанційно. У квітні на Всеукраїнський конкурс «Україна рушникова» на адресу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ) надіслано  творчу роботу – подарунковий рушник «Державні символи». Робота виконана гуртківцем ЦДЮТ Артемом Сердюком спільно з мамою, керівником гуртків Талалаївського ЦДЮТ. Конкурс проводився у  номінаціях «Рушник святкової обрядовості», «Подарунковий рушник», «Утиральник», роботи повинні відповідати зразкам традиційних і копіями стародавніх рушників.

16:04 20.07.2020

 Підсумки обласних етапів конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

     Незважаючи на те, що рік 2020  тільки набирає обертів, він вже є результативним для наших талановитих дітей. Напередодні Нового року традиційно у закладах освіти ОТГ  проводяться два творчих конкурси   декоративно-прикладного напрямку «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Можна з впевненістю сказати, що виставка-конкурс «Новорічна композиція» є найпопулярнішим і найулюбленішим не тільки серед школярів, а серед їхніх батьків, бо кожного разу вони вражають глядачів, журі невичерпною фантазією. Згідно з положенням,  метою цього заходу є формування практичних умінь і навичок здобувачів освіти з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують і відображають новорічно-різдвяну флористику та сприяють розвитку флористичного мистецтва в Чернігівській області. Та насправді, результати перевищують ці вимоги і є, можливо, набагато важливішими у сучасному модернізованому технологічному світі. І це – спілкування батьків і дітей, спільна творча діяльність, можливість відірвати дітей і молодь від гаджетів і залучити до ручної праці, до творчості.

11:41 06.02.2020

Улюблене свято дітвори — День святого Миколая!

Святий Миколай – символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за всіма дітьми протягом року. Якщо вони роблять щось хороше, – він радіє, якщо погане, – засмучується. І хороші, і погані вчинки Миколай записує у спеціальну книгу… Діти Талалаївки, очікуючи свята і, звичайно, подарунків,  не бешкетували і намагалися дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими, вихованими і слухняними.

15:11 23.12.2019

Змагання у Варві

   13-15 грудня у смт. Варва проходив третій етап відкритого Кубку Чернігівської області з пішохідного туризму "АДРЕНАЛІН 2019-2020" – Відкритий Кубок Варвинськоі ОТГ з пішохідного туризму. Три команди з Центру ДЮТ представляли нашу ОТГ на цих змаганнях. Дві команди молодшої вікової групи. Команда старшої вікової групи протягом двох дистанцій фінішували на третіх місцях а ось після останньої дистанції зупинилися за крок до нагород на четвертому місці. На цьому ж місці команда зупинилася і в загальному заліку. Молодша команда першого дня була другою а дві наступні дистанції зупинилася на третіх місцях, тому в підсумку посіла третє місце. Достойну конкуренцію створила друга молодша команда, яка в підсумку посіла п’яте місце з 9 команд.

15:10 19.12.2019

Родина Назарія Яремчука вітала обдарованих дітей на фестивалі «Окрилені успіхом»

     17 листопада хореографічний колектив «Імпульс» Центру дитячої та юнацької творчості Талалаївської селищної ради  взяв участь у Міжнародному  дитячо-юнацькому вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «INSPIRED BY SUCCESS» («Окрилені успіхом»).

11:15 21.11.2019

Адреналіну мало не буває

Майже весь навчальний рік, з жовтня по травень, тривав Відкритий Кубок Чернігівської області «Адреналін 2018-2019» з пішохідного туризму. Шість етапів у двох вікових групах – такий шлях пройшли туристи Талалаївки. І ось настав час підбивати підсумки. Спортсмени обох вікових груп посіли треті місця в загальному заліку. І якщо для старшої групи це досягнення - залишитися в трійці призерів з минулого Кубку, то для молодшої групи це був сезон втрачених можливостей. Протягом року команду «лихоманило» нестабільними виступами і як підсумок лише третє місце. Підведені результати і в особистому заліку. Серед хлопців 2003-2004 років народження В’ялий Віталій посів ІІ місце, а Ведмідь Максим – ІІІ місце. У цій же віковій групі серед дівчат Таралика Анастасія посіла ІІ місце. Серед дівчат 2005-2009 років народження Беримець Анна завоювала ІІІ місце. Серед дівчат 2007-2009 років народження Кропива Поліна здобула ІІ місце а Сологуб Софія посіла ІІІ місце.

10:26 24.10.2019

І в Талалаївці є Чемпіон України

Вже багато років спортивний туризм розвивається в нашому селищі. Кілька останніх років спортсменів запрошують в збірну команду області для участі в Чемпіонаті України. І цей рік не став виключенням. Головні тренери збірної області Балабко Є.А та Гутак В.А. запросили на тренувальний збір В’ялого Віталія, вихованця гуртка «Спортивний туризм» Центру ДЮТ (тренер Чуба О.А.)

15:12 17.07.2019

Підсумки обласного конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Підведено підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Команда, сформована з учасників гуртка «Творці веселого настрою» (кер. Сердюк Л.А.) підготувала на конкурс роботи у всіх трьох номінаціях: - конкурс плакатів; - конкурс фотографій.

10:39 18.06.2019

Вікторія - означає «перемога»

Всеукраїнський етап конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» визначив найкращих . Серед  них наша вихованка Вікторія Макаренко , яка зайняла 2-ге місце у номінації «Інтернет блог. Історичними стежками». ЇЇ роботу про церкву Св. Варвари у Талалаївці у лютому ми розміщали на сайті ОТГ , і ось її ім’я серед переможців (наказ  Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді №38 від 12.04.2019р.).  Вікторія відвідувала  ЦДЮТ з групи дошкільного виховання  «Малятко», займалася в усіх гуртках декоративно-прикладного мистецтва ЦДЮТ та найріднішим для неї став гурток «Паперопластика» (кер. Троценко Н.М.) ,  минулого року стала лауреатом районного конкурсу «Гордість району» .

08:10 18.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора