Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Центр дитячої та юнацької творчості

Присвоєно звання "Зразковий художній колектив" 

Приємна новина надійшла цими днями до нашої громади: хореографічному колективу "ІМПУЛЬС" Талалаївського Центру дитячої та юнацької творчості присвоєно звання "Зразковий художній колектив" 

16:33 24.10.2023

Ми вільні діти вільної країни

21 квітня відбувся благодійний концерт вихованців Талалаївського Центру дитячої та юнацької творчості "Ми вільні діти вільної країни". До уваги глядачів були представлені чудові, яскраві художні номери хореографічного колективу "ІМПУЛЬС" (кер. Ліна Ткаченко) і учасників вокального гуртка (кер. Лариса Сердюк).

10:07 01.05.2023

Відбулася новорічно-різдвяна виставка та виставка-конкурс

10 грудня у ЦДЮТ відбувся етап ТГ новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" та виставки-конкурсу "Український сувенір", у якому взяли участь заклади загальної середньої і позашкільної освіти. Представлено близько 200 різноманітних виробів. Кращі роботи будуть направлені на обласні етапи конкурсів.

09:00 13.12.2021

«Джура» - це не просто гра, це великий світ, у якому ти проходиш випробування на єдність.»

Традиційно щороку на початку травня проходять змагання військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Формування у молоді високих морально-психологічних якостей та оволодіння учнями основ народної культурної спадщини, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості – головні завдання гри.  

14:20 13.05.2021

«Новорічна композиція» та «Український сувенір»

  18 грудня 2020 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулися етапи ОТГ Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Виставочна експозиція налічувала  понад  100  дитячих робіт та виробів, зроблених самостійно і  колективно з батьками. У роботах використані різноманітні техніки. Усі роботи вирізнялися яскравими кольорами та креативними рішеннями, адже вони виготовлені із незвичних матеріалів. Розмаїттю виробів не було меж. Ці конкурси щороку викликають жвавий інтерес учнів, батьків, вчителів і створюють святковий настрій та атмосферу напередодні Новорічних   та Різдвяних свят. Дитячі роботи представлені у таких номінаціях: новорічна композиція, стилізована ялинка, сюжетна композиція, новорічна картина чи колаж,   новорічний подарунок, новорічний вінок, новорічний подарунок та український сувенір. Роботи переможців конкурсів етапу ОТГ надіслані на обласний етап конкурсів на адресу Чернігівської обласної станції юних натуралістів.

12:23 06.01.2021

В день Святого Миколая , в небесах і на землі, Всі чудес, чудес чекають , і дорослі, і малі…

            Цього року через карантинні обмеження не було проведено традиційне свято Миколая для дітей селища, але це не завадило зробити для дітлахів цей день незабутнім. 17 грудня учасники гуртка «Творці веселого настрою» ЦДЮТ(кер. Сердюк Л.А.) подарували казкове дійство для діток групи раннього естетичного розвитку «Малятко» ЦДЮТ. Ангели, помічники Святого Миколая, розповіли про свою важливу місію – донести листи від діток Миколаю, щоб усі чемні та слухняні  отримали від нього подарунки. Але бешкетливі Чортики намагалися їм зашкодити…Казкова Зима пограла з дітьми в гру «Їдемо до Миколая», діти послухали пісні, поводили хоровод з казковими персонажами. Дошкільнята  отримали солодкі подарунки від Талалаївської селищної ради.

14:55 22.12.2020

Рушник з Талалаївки серед кращих у Києві

   В умовах карантину вихованці Центру дитячої та юнацької творчості  брали участь у творчих конкурсах, більшість яких проводилася дистанційно. У квітні на Всеукраїнський конкурс «Україна рушникова» на адресу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ) надіслано  творчу роботу – подарунковий рушник «Державні символи». Робота виконана гуртківцем ЦДЮТ Артемом Сердюком спільно з мамою, керівником гуртків Талалаївського ЦДЮТ. Конкурс проводився у  номінаціях «Рушник святкової обрядовості», «Подарунковий рушник», «Утиральник», роботи повинні відповідати зразкам традиційних і копіями стародавніх рушників.

16:04 20.07.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора