A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Центр дитячої та юнацької творчості

Велика перемога маленького «Імпульсу» на «Феєрії зірок» у Києві

10 березня фестивальний Центр «Коррадо»  запросив всіх творчих дітей та дорослих, керівників та батьків  взяти участь у великому весняному VIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі талантів «Феєрія зірок», який відбувся  в прекрасній столиці України – в Києві . Вирішив спробувати свої сили на великій сцені наймолодший склад хореографічного колективу «Імпульс» (кер.Ткаченко Л.В.) . Хоча цей маленький «Імпульсик», як його по-доброму називають вже досвідчені старші учасники колективу, займається не так давно, але вже виступав на сцені районного Будинку культури на новорічному ранку і на святковому концерті з нагоди 8 Березня у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ст.. Їхня композиція «Грицю, Грицю,  до роботи …» зачарувала глядачів у Талалаївці  і не тільки. У Києві серед інших колективів наш «Імпульс» молодша група  здобув першу свою першу конкурсну перемогу –І місце у віковій категорії 7-9 років у номінації «Народно-стилізований танець» . Журі високо оцінило роботу нашого хореографа Ліни Володимирівни, яка за такий короткий проміжок часу зуміла підготувати діток до великої сцени,їхню сценічну культуру, яскраві костюми.

15:43 13.03.2019

Свято весни і краси

Юні артисти, солісти ЦДЮТ Валерія Стеценко, Юлія Репанка, вокальний гурт «Співаночка» у складі Карини Воробйової, Світлани Галаган, Валерії Стеценко , вокальний гурт у складі Мілани Ілляшенко , Аліни Вітряної, Юлі Репанки (кер. Сердюк Л.А.)  та хореографічний колектив «Імпульс» (кер. Ткаченко Л.В.)  долучилися до привітань , які лунали для всіх жінок зі сцени РБК 7 березня на святковому концерті.

14:51 13.03.2019

«Що таке 3D принтер та навіщо він потрібен»

5 березня у  Центрі ДЮТ керівником гуртків Науменком В.А. у гуртку «Юні користувачі ПК» було проведено відкрите заняття нате тему «Що таке 3D принтер та навіщо він потрібен».  Віталій Анатолійович розповів про історію виникнення 3D принтера , технологію 3D друку,про  матеріали , необхідні для виготовлення самого принтера і для виготовлених ним предметів. Окрім цікавих фактів, діти мали унікальну змогу побачити роботу 3D принтера , адже Віталій Анатолійович виготовив такий принтер власноруч за власні кошти.

12:10 07.03.2019

«Ой , Масляна прийшла, нам весну принесла!..»

Чудове фольклорне свято «Весела масляна» відбулося  1 березня у Центрі дитячої та юнацької творчості . У ньому взяли участь діти 1-А і 2-Б класів Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а підготували – учасники фольклорних гуртків молодшої і середньої груп (кер Сердюк Л.А.) . Діти показали театралізовану постановку проводів Зими та зустрічі Весни, виконали фольклорні пісні-веснянки, водили обрядовий хоровод «Подоляночка». Культорганізатор Троценко Н.М. провела веселі ігри і конкурси . Свій перший танок виконав хореографічний колектив «Імпульс» молодша група (кер. Ткаченко Л.В.) . А завершилося свята смакуванням обрядових страв – млинців та вареників

12:12 04.03.2019

Підведено підсумки обласних етапів Всеукраїнських конкурсів

Підведено  підсумки обласного конкурсу «Український сувенір» . Серед 160 робіт , надісланих на обласний етап , є переможці  і від Талалаївської ОТГ . У другій віковій категорії  (12-16 років) визнано кращою та нагороджено дипломом переможця  роботу Виноградової Марини, члена гуртка «Умілі руки»  Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Талалаївської селищної ради , «Мартин та Одарка – гарна господарка» (кер. Кур’янова Віра Олексіївна) (наказ обласного управління освіти №74 від 26.02.2019 р)

15:01 27.02.2019

Талалаївська школа мистецтв на міжнародному конкурсі «Pro Fest Chapkis»

В м. Києві 23 лютого 2019р., проходив Міжнародний конкурс - фестиваль «Pro Fest Chapkis» Кравченко Діана стала лауреатом І ступеня в номінації образотворче мистецтво,  у віковій категорії 10-11 років, художній керівник Перешивайло О.В.

11:00 26.02.2019

 «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

Гуртківці Центру ДЮТ взяли участь у обласному етапі конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» . ХІІ Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості проводить Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Цього року він проходить  під гаслом «Таємниці і цікавинки моїх рідних околиць».

13:33 18.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора