A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Школа мистецтв

Міжнародний день музики і посвята  в першокласники

Традиційно  в Талалаївській школі мистецтв на початку жовтня відзначаємо  Міжнародний день музики і посвята  в першокласники. О музико! Чарівних звуків ти ріка безмежна, Гармонія тих фарб, що  з сонцем грає джерело. Душі людські казка безсловесна Чарує і манить, як восени тепло. Вона саме життя, що жити всім велить!! Вона надія й щастя мить!

16:42 15.10.2019

«Нащадки козацької слави»

11 жовтня 2019 року в РБК відбулась тематично-концертна програма до Дня Захисника України «Нащадки козацької слави». Учениця Талалаївської школи мистецтв Лихо Даша виконала  Соло на бандурі «Запорізький марш» викладач Плотнікова Л.Я. Викладач по класу бандури та вокалу Китенко Ю.С. виконала ЕтноРок балада з власним перекладом.

14:11 15.10.2019

Ласкаво просимо  у світ прекрасного мистецтва

В Талалаївській ШМ  відбувся розважальний захід «Ласкаво просимо  у світ прекрасного мистецтва». З початком навчального року всіх привітала директор школи Самозвон  Ольга Василівна. Ведучі заходу викладачі Черниш А.В. та Петрусенко О.Ю. повели діток у світ прекрасного, чудовими танцями та іграми.

12:20 04.09.2019

Прощальні акорди  випускників в Талалаївській школі мистецтв

30 травня  в Талалаївській школі мистецтв  відбувся день відкритих дверей та  випускний вечір, де в цьому році випустилось 2  вихованців  школи. До вітального слова ведучі запросили директора Талалаївської ШМ Самозвон О.В.  яка привітала випускників, подякувала за гарне навчання, успіхи у різноманітних конкурсах. В урочистій обстановці  Ольга Василівна  вручила випускникам подяки, грамоти та   свідоцтва про закінчення навчання.

08:52 03.06.2019

"Свято Хору" імені Любомира Боднарука

МОЛОДШИЙ ХОР ТАЛАЛАЇВСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ІІ місце  Наші учні молодшого хору (24 учасника) взяли участь в обласному огляді конкурсі "Свято Хору" імені Любомира Боднарука. М. Прилуки.

12:19 16.05.2019

Районний етап фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини»

15 квітня 2019р з метою відродження та популяризації культурних,  моральних цінностей сім’ї, відбувся районний етап фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини». Шість учнів Талалаївської ШМ взяли участь.

12:40 16.04.2019

ІІІ Відкритий  конкурс  народно – сценічного танцю «Джерела надії» м. Гадяч

В м. Гадяч проходив ІІІ Відкритий  конкурс  народно – сценічного танцю «Джерела надії» учні Талалаївської ШМ прийняли участь. Середня група  колектив «Обрій» з українським  танцем «Поліська полька»  і «Ой на горі два дубки»   отримали грамоту у І віковій категорії.

11:04 11.04.2019

Міжнародний   конкурс-фестиваль творчості  «ProFest» м. Київ

Учениця Талалаївської школи мистецтв Таралика Вероніка  прийняла  участь у Міжнародному  конкурсі- фестивалі «ProFest» в м. Київ   і  стала лауреатом                 ІІ ступеня в молодшій ІІ віковій  категорії - естрадний вокал  викладач             Смалько К.П. з піснею «Я люблю у лузі квіти»

09:54 11.04.2019

"Едельвейс" та "Перлина" на міжнародному конкурсі "Gold  Star  Fest"

23 березня 2019р в м. Київ відбувся  Міжнародний   фестиваль- конкурс талантів "Gold Star Fest". Хореографічні колективи "Едельвейс" Талалаївської школи мистецтв став дипломантом ІІ ступеня в номінації "Народна стилізація", танок "Черевички" та призером ІІІ ступеня в номінації "Народна стилізація", танок "Ой мамо, люблю Гриця" (викладач Браташ Г.А.)

13:35 26.03.2019

Обласний фестиваль-конкурс «Надія-2019»

В м.Ніжин відбувся щорічний обласний фестиваль-конкурс «Надія-2019» серед хореографічних колективів мистецьких шкіл. Він проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями та подальшого розвитку хореографічного мистецтва. Традиційно, фестиваль-конкурс проводиться у чотирьох номінаціях («Класичний танець», «Народно-сценічний танець», «Спортивний бальний танець», «Сучасний танець» ) та трьох вікових категоріях (молодша, середня, старша).

12:20 26.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування