A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Школа мистецтв

Прощання випускників в умовах карантину

29 травня 2020р в Талалаївській  школі мистецтв , відбулося свято випускників у незвичний спосіб.  Ситуація внесла  свої корективи в традиції нашої школи,  дистанційна підготовка з фаху та   складання іспитів  онлайн, були успішно виконані.

15:56 01.06.2020

Обласний конкурс  І тур

За підтримки Талалаївської селищної ради 19.02.2020р відбувся І тур обласного огляду конкурсу одинаків виконавців та колективів Талалаївської школи мистецтв Талалаївської селищної ради. За рішення журі учасниками конкурсу були нагороджені грамотами та медалями і солодкими подарунками.

13:21 24.02.2020

Новорічні викрутаси

На передодні Новорічних свят, в приміщенні РБК відбувся  новорічний ранок  для дітей  "Новорічні викрутаси", в якому учні школи мистецтв  прийняли участь. Хор молодших класів виконали пісню "Новий рік"  викладач Смалько Катерина Петрівна., Колектив  "Едельвейс" виконав танок  "Вальс квітів" викладач  Браташ Ганна Анатоліївна, Семеняк Вероніка  виконала п'єсу  М. Шніц "Міккі Маус" викладач  Ляшенко Тетяна Костянтинівна.

14:34 03.01.2020

Зимові розваги

В Талалаївській школі мистецтв відбувся дитячий розважальний захід  “Зимові розваги “. Новорічний настрій ігри пісні та танці подарували: Снігурочка- Черниш Альона Володимирівна; Зима- Обух Аліна Вікторівна ; Пандочка - Корнієнко Станіслав Миколайович ; Фея танців -Петрусенко Оксана Юріївна.

08:43 03.01.2020

Благодійний концерт з нагоди 10-ти річчя Талалаївської ШМ

29 грудня 2019р відбувся в РБК благодійний концерт з нагоди 10-ти річчя Талалаївської школи мистецтв Талалаївської селищної ради. Звітували у  свій  ювілей відділ хореографічного мистецтва та клас духових та ударних інструментів.

10:07 04.12.2019

Міжнародний день музики і посвята  в першокласники

Традиційно  в Талалаївській школі мистецтв на початку жовтня відзначаємо  Міжнародний день музики і посвята  в першокласники. О музико! Чарівних звуків ти ріка безмежна, Гармонія тих фарб, що  з сонцем грає джерело. Душі людські казка безсловесна Чарує і манить, як восени тепло. Вона саме життя, що жити всім велить!! Вона надія й щастя мить!

16:42 15.10.2019

«Нащадки козацької слави»

11 жовтня 2019 року в РБК відбулась тематично-концертна програма до Дня Захисника України «Нащадки козацької слави». Учениця Талалаївської школи мистецтв Лихо Даша виконала  Соло на бандурі «Запорізький марш» викладач Плотнікова Л.Я. Викладач по класу бандури та вокалу Китенко Ю.С. виконала ЕтноРок балада з власним перекладом.

14:11 15.10.2019

Ласкаво просимо  у світ прекрасного мистецтва

В Талалаївській ШМ  відбувся розважальний захід «Ласкаво просимо  у світ прекрасного мистецтва». З початком навчального року всіх привітала директор школи Самозвон  Ольга Василівна. Ведучі заходу викладачі Черниш А.В. та Петрусенко О.Ю. повели діток у світ прекрасного, чудовими танцями та іграми.

12:20 04.09.2019

Прощальні акорди  випускників в Талалаївській школі мистецтв

30 травня  в Талалаївській школі мистецтв  відбувся день відкритих дверей та  випускний вечір, де в цьому році випустилось 2  вихованців  школи. До вітального слова ведучі запросили директора Талалаївської ШМ Самозвон О.В.  яка привітала випускників, подякувала за гарне навчання, успіхи у різноманітних конкурсах. В урочистій обстановці  Ольга Василівна  вручила випускникам подяки, грамоти та   свідоцтва про закінчення навчання.

08:52 03.06.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора