Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Молодь та спорт

Рух- це здорово!

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та в рамках проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Рух – це здорово!» в Талалаївській громаді за участі тренерів дитячо-юнацької спортивної школи 1 та 2 червня проводились спортивні заходи.

10:39 03.06.2024

Завершилися змагання четвертого обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Завершилися змагання четвертого обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», які проводяться за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Три дні на різних спортивних майданчикам м. Чернігова точилася справжня спортивна боротьба за звання кращих команд області в змаганнях з волейболу (хлопці та дівчата), баскетболу (хлопці та дівчата) та футзалу. 

16:19 30.05.2024

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ЗАБІГ

Минулого тижня на спортивному майданчику Плугатарського ЗЗСО з нагоди 10-річчя започаткування цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України були проведені легкоатлетичні забіги на 500 м серед дівчат та 1000 метрів серед хлопців.

14:25 07.05.2024

Фініш III етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ігри»

Завершилися змагання третього етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ігри» в Прилуцькому районі. За перемогу змагалися учні загальноосвітніх закладів одинадцяти громад району із п’яти видів спорту — баскетбол (юнаки та дівчата), волейбол (юнаки та дівчата) і футзал (юнаки). Але лише дві громади району представили команди шкільної юні з усіх видів спорту — це Талалаївська та Варвинська громади.

14:17 07.05.2024

НА ФІНІШІ ЗМАГАНЬ

Минулого тижня у Талалаївській громаді завершився другий етап спортивних змагань у рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч». Останніми кращу команду серед навчальних закладів визначали баскетболісти. Знову на старт вийшли чотири команди закладів загальної середньої освіти: «Дінго» — Харківського, «Ему» — Липівського, «Плугатар United» — Плугатарського й «Австралійські жаби» Талалаївського ліцею.

15:14 22.03.2024

ПЕРЕМОГА У БАСКЕТБОЛІСТОК ІЗ ПЛУГАТАРЯ

У Талалаївській громаді в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч» продовжується другий етап спортивних змагань. Минулого тижня кращу команду серед навчальних закладів визначали баскетболістки. Як і в попередніх стартах, завзяту боротьбу вели чотири команди ЗЗСО: «Дінго» — Харківського, «Ему» — Липівського, «Плугатар United» — Плугатарського й «Австралійські жаби» Талалаївського ліцею.

12:25 18.03.2024

ПРОЄКТ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ 

Спортивні змагання в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч» продовжуються у громадах Чернігівщини. 7 березня в затишному спортивному залі Талалаївського ліцею знову було гамірно, емоційно і, водночас, напружено, адже цього дня змагались юні волейболістки нашої громади за перемогу в другому етапі Всеукраїнської шкільної ліги.

12:19 08.03.2024

Продовжуються спортивні баталії в рамках II-го етапу проєкту «Пліч-о-пліч»

У Талалаївській громаді продовжуються спортивні баталії в рамках II-го етапу проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнської шкільної ліги, який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під лозунгом «Разом до перемоги».

14:49 29.02.2024

СТАРТУВАВ ПРОЄКТ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

У Талалаївській громаді стратував II етап проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнської шкільної ліги, який відбувається за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під лозунгом «Разом до перемоги».

15:40 28.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора