A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Новини спорту

Спортивна громада — єдина громада

23 серпня в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України на стадіоні селища Талалаївка пройшла перша літня спартакіада жителів нашої громади. Активними учасниками спортивного свята стало близько сотні мешканців Талалївщини, що представляли 10 команд. За нагороди в окремих видах спорту та в загальнокомандному заліку боролись команди Талалаївки, Харкового, Чернецького, Березівки, Українського, Плугатаря, Красного Колядина, Понір, Липового та команда учасників АТО. На відкритті спартакіади був присутній селищний голова Юрій Величко, який привітав учасників спартакіади зі святом незалежності та побажав їм спортивної наснаги і перемог на спортивних майданчиках.

16:20 25.08.2021

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС У ПЛУГАТАРІ

15 серпня в рамках першої літньої спартакіади жителів нашої громади у селі Плугатар були проведені змагання з настільного тенісу серед чоловіків та серед жінок. Учасників спортивного свята привітав заступник голови Талалаївської селищної ради Богуслав Борсук.

15:20 25.08.2021

Тарас ЧОПІЛКО дебютував в УПЛ як арбітр

Головний тренер команди Національного університету фізичного виховання і спорту України з футзалу Тарас Чопілко вперше був задіяний у матчі Української Прем’єр-ліги між «Ворсклою» та ФК «Львів» в якості асистента арбітра.

15:00 25.08.2021

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ЯРОСЛАВА МЕРКУЛОВА

24 липня в рамках чемпіонату громади з футболу був проведений традиційний турнір, присвячений пам’яті Ярослава Меркулова – юнака із Талалаївки, який обожнював футбол. Загинув він через кілька днів після шкільного випускного…

08:00 27.07.2021

КУБОК БАХМАЦЬКОЇ ОТГ У ПЛУГАТАРЦІВ

17 липня дві команди баскетболістів з Плугатаря — вихованці тренера Володимира Чепеля взяли участь у відкритому кубку Бахмацької ОТГ із баскетболу 3×3 (стрітбол). У турнірі взяло участь шість команд: чотири бахмацьких і дві плугатарських. Одна команда складалася переважно з недавніх випускників Плугатарської школи баскетболу, а інша — з теперішніх учнів школи.

08:00 23.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора