12:30 12.01.2022
Молодь та спорт
Тенісисти, які представляли Талалаївську громаду, вибороли три призові місця!
09:00 10.01.2022
НАШІ БАСКЕТБОЛІСТИ НА ТУРНІРІ В СУМАХ
У кінці 2021 року юні баскетболісти і баскетболістки Талалаївської ДЮСШ брали участь у передноворічних турнірах із баскетболу, що проходили в м. Суми. Першими свою майстерність демонстрували хлопці 2009 року народження і молодші. У складі цієї команди грала й одна дівчина. Наша команда складалася з вихованців тренерів Володимира Чепеля з Плугатаря та Андрія Грабового з Талалаївки. Крім наших баскетболістів у турнірі брали участь дві команди із Сум, а також команди з Харкова, Путивля, Конотопа і Ромнів.11:00 05.01.2022
ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ
У день святого Миколая в приміщенні Талалаївської ДЮСШ відбувся передноворічний турнір з настільного тенісу на першість Талалаївської громади. За перемогу в командних змаганнях боролися сім команд, які представляли старостинські округи та селище Талалаївка. Всього в турнірі взяв участь 21 тенісист. Перед початком змагань спортсменів привітав зі святом селищний голова Юрій Величко. На відкритті турніру також були присутні депутат обласної ради Володимир Лукаш та заступник селищного голови Богуслав Борсук.12:00 22.12.2021
Відбувся турнір особистої першості з настільного тенісу серед жителів селища Талалаївка
11 грудня в приміщенні ДЮСШ відбувся турнір особистої першості з настільного тенісу серед жителів селища Талалаївка.15:40 15.12.2021
Шановні тенісисти, любителі, ветерани спорту!
19 грудня о 10:00 у День Святого Миколая, відбудеться передноворічний Турнір командної першості з настільного тенісу серед команд старостинських округів селищної ради. Склад команди може бути змішаним 3 чоловіки (чоловіки/жінки). Кількість команд необмежено. Турнір відбудеться з дотриманням карантинних вимог в приміщенні ДЮСШ за адресою: провулок Центральний, 1(приміщення колишнього музею). Запрошуємо всіх бажаючих, беріть з собою ракетку та гарний настрій.15:30 14.12.2021
Влітку цього року завдяки рішенню Талалаївської селищної ради дитячо-юнацька спортивна школа нашої громади, вперше з моменту заснування школи з 1987 року, отримала власне приміщення. Воно розташоване в селищі Талалаївка по провулку Центральному 1, там, де раніше знаходився краєзнавчий музей.
15:30 03.12.2021
8 жовтня в рамках шкільної спартакіади на селищному стадіоні відбувся турнір з міні-футболу серед хлопців закладів загальної середньої освіти громади. За перемогу змагалися шість команд, які представляли Харківський, Чернецький, Плугатарський, Липівський, Красноколядинський і Талалаївський заклади освіти.
16:10 22.10.2021
Спортивна громада — єдина громада
23 серпня в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України на стадіоні селища Талалаївка пройшла перша літня спартакіада жителів нашої громади. Активними учасниками спортивного свята стало близько сотні мешканців Талалївщини, що представляли 10 команд. За нагороди в окремих видах спорту та в загальнокомандному заліку боролись команди Талалаївки, Харкового, Чернецького, Березівки, Українського, Плугатаря, Красного Колядина, Понір, Липового та команда учасників АТО. На відкритті спартакіади був присутній селищний голова Юрій Величко, який привітав учасників спартакіади зі святом незалежності та побажав їм спортивної наснаги і перемог на спортивних майданчиках.16:20 25.08.2021
15 серпня в рамках першої літньої спартакіади жителів нашої громади у селі Плугатар були проведені змагання з настільного тенісу серед чоловіків та серед жінок. Учасників спортивного свята привітав заступник голови Талалаївської селищної ради Богуслав Борсук.
15:20 25.08.2021