Чернігівська область, Прилуцький район

ПЕРЕМОГА У БАСКЕТБОЛІСТОК ІЗ ПЛУГАТАРЯ

Дата: 18.03.2024 12:25
Кількість переглядів: 26

У Талалаївській громаді в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч» продовжується другий етап спортивних змагань. Минулого тижня кращу команду серед навчальних закладів визначали баскетболістки. Як і в попередніх стартах, завзяту боротьбу вели чотири команди ЗЗСО: «Дінго» — Харківського, «Ему» — Липівського, «Плугатар United» — Плугатарського й «Австралійські жаби» Талалаївського ліцею.

Фото без опису

Головні конкуренти за перемогу в баскетбольних турнірах — команди з Плугатаря й Талалаївки.

У перших двох турах плугатарці та команда з Талалаївки без особливих зусиль перемогли своїх суперників. В останньому турі розігрувались медалі змагань.

Першими на майданчик вийшли баскетболістки з Липового та Харкового, які визначали бронзового призера турніру. Гра була надзвичайно видовищною і емоційною. Обидві команди мали шанси як виграти, так і програти.

За дві хвилини до закінчення гри рахунок був рівним (13:13). Першими вийшли вперед дівчата з Харкового.

Одразу атака на кільце суперника — і з вигідної позиції баскетболістка з Липового промахується, а липівці тут же отримують влучну атаку на своє кільце.

І на останній хвилині рахунок стає 21:13 на користь команди «Дінго» з Харківського ЗЗСО.
В останньому матчі турніру зійшлися фаворити — команди з Плугатаря й Талалаївки.

Перша чверть пройшла в рівній боротьбі і закінчилася з рахунком 7:4 на користь плугатарців.

На початку другої чверті рахунок стає 7:6 і здається, що ось настане перелом гри на користь дівчат із Талалаївки, але в цей момент капітан команди Плугатаря Дар’я Сліпко проявила свої лідерські якості і переломила гру.

У підсумку впевнена перемога команди «Плугатар United» Плугатарського ЗЗСО, яка й стала переможцем змагань і здобула право представляти нашу громаду на районних змаганнях.

Другими фінішували дівчата з Талалаївського ліцею.

Кращим гравцем турніру визнано Дар’ю Сліпко з команди «Плугатар United».

А в конкурсі снайперів баскетбольного турніру серед дівчат перше місце здобула Єлизавета Кузьменко з Харкового, друге місце у Кармеліти Заварзіної, яка представляла також Харкове, а третьою у цьому конкурсі стала Софія Кирпенко з Талалаївки.