Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Служба у справах дітей

  Сімейний патронат

Патронат – «швидка допомога» для дітей, які потрапили до складних життєвих обставин. Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

10:40 25.06.2024

Що таке патронат над дитиною?

Патронат над дитиною (далі - сімейний патронат) – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин (насильство, бездоглядність, загроза життю і здоров’ю, проблеми з житлом, хвороба батьків тощо). Сім’я патронатного вихователя – це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.

12:03 22.03.2024

Сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Все найкраще, що є на Землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. «З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра.

16:15 29.02.2024

Патронат над дитиною

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

08:46 29.02.2024

Опіка (піклування) – одна з найпоширеніших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики. Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння.

14:50 28.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора