A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Культура

Святкова програма в Талалаївському  селищному клубі

5 березня у Талалаївському селищному клубі відбулася святкова концертна програма присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня. В цей день, в залі селищного клубу зібралися шанувальники української народної пісні, адже основу програми складали українські пісні у виконанні народного аматорського фольклорного  ансамблю «Народні наспіви». Всіх присутніх в залі з святом весни, кохання і краси  вітав селищний голова Юрій Величко та вручив грамоту, квіти і подарунок керівнику ансамблю Ганні Семінько. Музичні дарунки глядачам подарували солісти, учасники ансамблю «Народні наспіви», Юрій Дзюбан, Ніна Мартіян. Гумористичні мініатюри прозвучали у виконанні Миколи Смаля.

11:04 06.03.2020

Новорічна експозиція в музеї

    В передноворічні дні вихованці Центру ДЮТ відвідали новорічну експозицію в Талалаївському краєзнавчому музеї. Виставка новорічних ялинок, виготовлених майстринями Талалаївки, новорічних іграшок ХХ-ХХІ  ст., новорічних вітальних листівок манили до себе яскравістю кольорів та неповторною красою. Працівники музею вітали всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим. Веселі дитячі хороводи, конкурси, ігри, пісні – все з’єдналося в один Новорічний феєрверк. Всі юні відвідувачі музею отримали подарунки та призи.

14:47 27.12.2019

Свято Миколая в музеї

  На свято Миколая вихованці дитячого садка «Сонечко» відвідали Талалаївський краєзнавчий музей. Діти ознайомилися з цікавими виставками. та зустрілися із Миколаєм. Вони розповідали йому вірші, співали пісень, відгадували загадки, приймали участь у веселих іграх та конкурсах. Миколай подарував всім дітям подарунки.

10:22 19.12.2019

Виробнича нарада працівників культури  ОТГ

28 листопада 2019 року  в селищній раді відбулася виробнича нарада  працівників культури Талалаївської селищної ради (ОТГ). В нараді взяли участь: голова селищної ради Величко Ю.Є., начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Плюта О.П., спеціаліст відділу Кравчук В.М., директори, завідуючі, художні керівники клубних закладів селищної ради, директор краєзнавчого музею.

12:02 28.11.2019

Вечір пам’яті жертв голодоморів в Липівському сільському клубі

     23 листопада 2019 року в Липівському сільському клубі відбувся вечір пам’яті жертв голодоморів. В кімнаті народної творчості вишиті  рушники, запалена свічка, окраєць хліба. Розповідями своїх батьків, які чула ще в дитинстві, про життя в голодні роки, поділилася Кривенко Валентина Іванівна. Родина молодих художників, Ігор та Юлія Пономаренко з м.Чернігова, завітавши на вечір вшанування, доповнили сумні розповіді спогадами інших людей, які пережили голодомор. Юлія повідала родинну історію, передану з вуст прабабусі Павлиш Євдокії, яка проживала в голодні  роки на хуторі Шокотькове (нині с.Скороходове).

16:08 25.11.2019

Вітання працівників культури з професійним святом

8 листопада напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва працівників культури Талалаївської селищної ради привітав голова селищної ради Юрій Величко. У своєму вітанні він відзначив, що культура – найважливіша складова нашого духовного життя, вона робить людину особистістю, незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

10:38 11.11.2019

Шановні працівники культури, аматори народного мистецтва!

Щиро вітаю Вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте наш край, нашу Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

08:01 10.11.2019

Святкували день села в Красному Колядині

Привітав жителів села селищний голова Юрій Величко, який побажав кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту. Ведучі цього свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали старожилів, наймолодшого жителя, іменинників та інших жителів громади. Колектив будинку культури та сільські аматори сцени організували святковий концерт.

14:56 18.10.2019

 Свято патріотичної пісні «З Україною в серці»

Напередодні свят: Дня Захисника України, Покриви Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва в Скороходівському домі народних традицій відбулося свято патріотичної пісні «З Україною в серці». Кожен виступ учасників свята наповнював душі присутніх то любов’ю і  гордістю, а то тривогою за долю неньки-України та не викликали сумнівів краса і велич української пісні, рідної мови і щирість, відкритість всіх учасників.

10:33 15.10.2019

Запрошуємо на свято української патріотичної пісні

12 жовтня 2019 року в Скороходівському домі народних традицій відбудеться свято української патріотичної пісня «З Україною в серці». В святі візьмуть участь самодіяльні колективи та окремі виконавці  Корінецького, Понорівського СБК, Скороходівського ДНТ, Липівського  сільського,  Талалаївського селищного  клубів, викладачі та учні Талалаївської школи мистецтв.

16:17 10.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора