A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Культура

Вітання працівникам культури та майстрам народного мистецтва

      9 листопада  - Всеукраїнський  день працівників культури та  майстрів  народного мистецтва. Працівників закладів  культури Талалаївської селищної ради з нагоди професійного свята привітав голова селищної ради Юрій Величко. У своєму вітанні він відзначив вагомий внесок культпрацівників у збереження, відродження та розвиток  національної культури.

08:23 11.11.2020

Привітання ансамблю "Народні наспіви" з днем захисника України та Українського козацтва

Колектив народного аматорського фольклорного ансамблю "Народні наспіви" Талалаївського селищного клубу вітає жителів громади з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва. Учасники ансамблю бажають всім міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру. Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

13:14 13.10.2020

Виставка дитячих малюнків в краєзнавчому музеї

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають світле і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. З нагоди свята в краєзнавчому музеї організована і діє виставка малюнків вихованців дитячого ясла –садка «Сонечко» «Зростаємо під сонцем України». В своїх малюнках діти виразили своє відношення до світу, який їх оточує, свої мрії і сподівання.

13:00 02.06.2020

День Вишиванки в закладах культури Талалаївської громади

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками. Вишиванку люблять за її стильність і унікальність. Одягаючи вишиту сорочку,  ми демонструємо  не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

14:48 21.05.2020

Міжнародний день музеїв. Нові виставки в Талалаївському краєзнавчому музеї

18 травня відзначається Міжнародний день музеїв. Музеї вносять визначний внесок у національне відродження України, збереження та популяризацію духовної спадщини українського народу. Завдяки клопіткій і самовідданій праці музейних працівників підтримується зв'язок часів, спадкоємність поколінь, примножується багатогранна спадщина минулого, виховуються почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

15:47 19.05.2020

Святкова програма в Талалаївському  селищному клубі

5 березня у Талалаївському селищному клубі відбулася святкова концертна програма присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня. В цей день, в залі селищного клубу зібралися шанувальники української народної пісні, адже основу програми складали українські пісні у виконанні народного аматорського фольклорного  ансамблю «Народні наспіви». Всіх присутніх в залі з святом весни, кохання і краси  вітав селищний голова Юрій Величко та вручив грамоту, квіти і подарунок керівнику ансамблю Ганні Семінько. Музичні дарунки глядачам подарували солісти, учасники ансамблю «Народні наспіви», Юрій Дзюбан, Ніна Мартіян. Гумористичні мініатюри прозвучали у виконанні Миколи Смаля.

11:04 06.03.2020

Новорічна експозиція в музеї

    В передноворічні дні вихованці Центру ДЮТ відвідали новорічну експозицію в Талалаївському краєзнавчому музеї. Виставка новорічних ялинок, виготовлених майстринями Талалаївки, новорічних іграшок ХХ-ХХІ  ст., новорічних вітальних листівок манили до себе яскравістю кольорів та неповторною красою. Працівники музею вітали всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим. Веселі дитячі хороводи, конкурси, ігри, пісні – все з’єдналося в один Новорічний феєрверк. Всі юні відвідувачі музею отримали подарунки та призи.

14:47 27.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора