A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Культура

Виставка дитячих малюнків в краєзнавчому музеї

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають світле і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. З нагоди свята в краєзнавчому музеї організована і діє виставка малюнків вихованців дитячого ясла –садка «Сонечко» «Зростаємо під сонцем України». В своїх малюнках діти виразили своє відношення до світу, який їх оточує, свої мрії і сподівання.

13:00 02.06.2020

День Вишиванки в закладах культури Талалаївської громади

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками. Вишиванку люблять за її стильність і унікальність. Одягаючи вишиту сорочку,  ми демонструємо  не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

14:48 21.05.2020

Міжнародний день музеїв. Нові виставки в Талалаївському краєзнавчому музеї

18 травня відзначається Міжнародний день музеїв. Музеї вносять визначний внесок у національне відродження України, збереження та популяризацію духовної спадщини українського народу. Завдяки клопіткій і самовідданій праці музейних працівників підтримується зв'язок часів, спадкоємність поколінь, примножується багатогранна спадщина минулого, виховуються почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

15:47 19.05.2020

Святкова програма в Талалаївському  селищному клубі

5 березня у Талалаївському селищному клубі відбулася святкова концертна програма присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня. В цей день, в залі селищного клубу зібралися шанувальники української народної пісні, адже основу програми складали українські пісні у виконанні народного аматорського фольклорного  ансамблю «Народні наспіви». Всіх присутніх в залі з святом весни, кохання і краси  вітав селищний голова Юрій Величко та вручив грамоту, квіти і подарунок керівнику ансамблю Ганні Семінько. Музичні дарунки глядачам подарували солісти, учасники ансамблю «Народні наспіви», Юрій Дзюбан, Ніна Мартіян. Гумористичні мініатюри прозвучали у виконанні Миколи Смаля.

11:04 06.03.2020

Новорічна експозиція в музеї

    В передноворічні дні вихованці Центру ДЮТ відвідали новорічну експозицію в Талалаївському краєзнавчому музеї. Виставка новорічних ялинок, виготовлених майстринями Талалаївки, новорічних іграшок ХХ-ХХІ  ст., новорічних вітальних листівок манили до себе яскравістю кольорів та неповторною красою. Працівники музею вітали всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим. Веселі дитячі хороводи, конкурси, ігри, пісні – все з’єдналося в один Новорічний феєрверк. Всі юні відвідувачі музею отримали подарунки та призи.

14:47 27.12.2019

Свято Миколая в музеї

  На свято Миколая вихованці дитячого садка «Сонечко» відвідали Талалаївський краєзнавчий музей. Діти ознайомилися з цікавими виставками. та зустрілися із Миколаєм. Вони розповідали йому вірші, співали пісень, відгадували загадки, приймали участь у веселих іграх та конкурсах. Миколай подарував всім дітям подарунки.

10:22 19.12.2019

Виробнича нарада працівників культури  ОТГ

28 листопада 2019 року  в селищній раді відбулася виробнича нарада  працівників культури Талалаївської селищної ради (ОТГ). В нараді взяли участь: голова селищної ради Величко Ю.Є., начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Плюта О.П., спеціаліст відділу Кравчук В.М., директори, завідуючі, художні керівники клубних закладів селищної ради, директор краєзнавчого музею.

12:02 28.11.2019

Вечір пам’яті жертв голодоморів в Липівському сільському клубі

     23 листопада 2019 року в Липівському сільському клубі відбувся вечір пам’яті жертв голодоморів. В кімнаті народної творчості вишиті  рушники, запалена свічка, окраєць хліба. Розповідями своїх батьків, які чула ще в дитинстві, про життя в голодні роки, поділилася Кривенко Валентина Іванівна. Родина молодих художників, Ігор та Юлія Пономаренко з м.Чернігова, завітавши на вечір вшанування, доповнили сумні розповіді спогадами інших людей, які пережили голодомор. Юлія повідала родинну історію, передану з вуст прабабусі Павлиш Євдокії, яка проживала в голодні  роки на хуторі Шокотькове (нині с.Скороходове).

16:08 25.11.2019

Вітання працівників культури з професійним святом

8 листопада напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва працівників культури Талалаївської селищної ради привітав голова селищної ради Юрій Величко. У своєму вітанні він відзначив, що культура – найважливіша складова нашого духовного життя, вона робить людину особистістю, незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

10:38 11.11.2019

Шановні працівники культури, аматори народного мистецтва!

Щиро вітаю Вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте наш край, нашу Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

08:01 10.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора