Чернігівська область, Прилуцький район

ПРОЄКТ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Дата: 08.03.2024 12:19
Кількість переглядів: 55

Спортивні змагання в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч» продовжуються у громадах Чернігівщини. 7 березня в затишному спортивному залі Талалаївського ліцею знову було гамірно, емоційно і, водночас, напружено, адже цього дня змагались юні волейболістки нашої громади за перемогу в другому етапі Всеукраїнської шкільної ліги.

Фото без опису

Традиційно учасники змагань вшанували пам'ять загиблих воїнів Збройних Сил України, які боронили нашу країну від російських загарбників саме задля того, щоб наші діти могли жити, навчатись, розвивати свої різносторонні здібності.

Юних спортсменок привітав селищний голова Юрій Величко.

І почались змагання! За перемогу боролися команди ЗЗСО: «Дінго» Харківського, «Ему» - Липівський, «Плугатар United» - Плугатарського і «Австралійські жаби» - Талалаївського ліцею.

З перших матчів стало зрозуміло, що фаворитами турніру є дівчата з Липового і Талалаївки, які у ході змагань досить легко впоралися зі своїми суперниками.

І у вирішальному матчі між собою з’ясовували, хто ж на сьогодні сильніший серед дівчачих волейбольних команд шкіл громади. За час цієї гри тренери команд Микола Лихо Липівського ЗЗСО і  Андрій Грабовий - Талалаївського ліцею витратили максимум енергії та емоцій.

Першу партію цього протистояння, з різницею у два очки, виграли волейболістки з Липового.

А друга партія була повністю за Талалаївськими волейболістками, яку вони виграли з різницею в 11 очок. Третя вирішальна партія була схожа на трилер.

Спочатку попереду впевнено йшли ліцеїсти.

Рахунок був 8:4 . А після зміни майданчиків дівчата з Липового зрівняли рахунок і до 11 очок рахунок був рівний, але кінцівку гри краще провела команда Талалаївського ліцею і виграла партію з рахунком 15:11, і таким чином стала чемпіонкою цих змагань і, одночасно, виборола право представляти громаду на районному етапі шкільної ліги.

Команда з Липового, продемонструвавши змістовну гру, стала срібним призером, а команда з Харкового, обігравши в заключному матчі своїх конкурентів з Плугатаря, зайняла третє місце.

Кращим гравцем волейбольного турніру визнано волейболістку з Липівського ЗЗСО Олександру Лихо.

По закінченню змагань всі учасники були нагороджені медалями та солодкими призами.