A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Новини

Волонтер пробації в роботі

  Волонтерство…. воно буває різним і зачіпає різноманітні сфери нашого життя. В Україні все більш популярним стає волонтерство у сфері пробації.  У Прилуцькому районному секторі №4 філії Державної установи "Центр пробації" в Чернігівській області волонтери підтримують та допомагають людям, що звільнились з місць позбавлення волі, а також засудженим до покарань без позбавлення волі.

15:45 08.08.2023

Профілактика захворюваності на туберкульоз

      Туберкульоз - це інфекційна хвороба легенів та інших органів, що передається повітряно-пиловим шляхом. При кашлі, чханні, розмові або плюванні люди з цією хворобою виділяють в повітря мікроби, відомі як мікобактерії. Для інфікування досить вдихнути лише незначну кількість цих бацил. Однак хворіють не всі люди, інфіковані мікобактеріями туберкульозу.

16:07 04.08.2023

Робоча зустріч із представником соціально-відповідального бізнесу

 Для виконання завдань, які покладаються на органи пробації, законодавець передбачив співпрацю з державними та недержавними інституціями, залучення громадян до волонтерства, пов’язаного з пробацією, а також співпрацю з громадянами, оскільки якісно виконати покладені завдання можливо лише об’єднавши зусилля та функціонал з іншими суб’єктами.

10:37 20.07.2023

Співпраця з органом місцевого самоврядування

         Реалізація поставлених перед органами пробації завдань щодо протидій злочинності можлива лише за умови тісного та ефективного співробітництва з іншими органами влади та органами місцевого самоврядування.

09:42 14.07.2023

Співпраця з партнерськими організаціями

   У нелегкі часи військового протистояння  українського народу проти загарбників важливе значення має релігія. Діяльність релігійних організацій є важливим аспектом суспільного життя, оскільки спрямована насамперед на примноження духовних цінностей, але дотичними до цієї сфери є й потреби соціального життя людини.

15:04 12.07.2023

Втілення цільової програми  «Профілактика рецидивної злочинності на 2023-2024 роки»

Одним із законодавчо закріплених принципів діяльності служби пробації визначено принцип взаємодії з державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями та громадянами. Це і не дивно, адже уповноважені органи з питань пробації виконують рішення суду відносно осіб, яким надано шанс відбути покарання за вчинене кримінальне правопорушення без ізоляції від суспільство, тобто в громаді.

10:21 06.07.2023

Співпрація з органами Національної поліції України

 Норми чинного кримінального та кримінально-виконавчого законодавства передбачають обов’язок осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, повідомляти до уповноваженого органу з питань пробації, де вони перебувають на обліку, про зміну свого місця  проживання.

12:14 26.06.2023

Волонтерство в пробації

Під час виконання уповноваженим органом пробації покладених на них завдань і функцій неможливо обійтись без тісної співпраці з громадським суспільством. З цією метою законодавцем передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію, волонтерів пробації.

16:07 22.06.2023

Національно-патріотичне виховання клієнтів пробації

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

11:15 10.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора