Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Новини

Розвиток системи пробації та збільшення альтернатив позбавленню волі

З метою підвищення довіри до пробації та ініціатив Міністерства юстиції України про розвиток системи пробації і розширення альтернативних санкцій шляхом роз’яснення суті й переваг пробації, а також розроблених ініціатив 18 квітня 2024 року відбулося засідання «круглого столу» із депутатами Талалаївської селищної ради Людмилою Огій і Олександром Кобишем  та працівниками Прилуцького районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області. 

12:19 18.04.2024

Громадські роботи, як вид адміністративного стягнення

Громадські роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування (стаття 30-1 Кодексу України про адміністративне правопорушення). Громадські роботи призначаються районним, районним у місті, міським чи міськрайонним судом (суддею) на строк від двадцяти до шістдесяти годин і відбуваються не більш як чотири години на день, а неповнолітніми - дві години на день. 

12:38 08.04.2024

Пробаційний нагляд – новий вид покарання, не пов’язаний з позбавленням волі

Відтепер деяким категоріям правопорушників вдасться уникнути в’язниці, але не покарання: 28 березня 2024 року набув чинності Закон України № 3342-ІХ “Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України та інших законодавчих актів України щодо удосконалення видів кримінальних покарань”.

16:11 01.04.2024

Взаємодія з Адаптаційним центром «Спасіння-Талалаївка» та національно-патріотичне виховання клієнтів пробації

Оскільки метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень працівники уповноваженого органу пробації

16:09 12.03.2024

Шевченківські дні

    9 березня 2024 року Україна відзначала 210 річницю від Дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка. Напередодні шевченківських днів працівники підрозділу уповноваженого органу з питань пробації, за власною ініціативою, відвідали Талалаївську публічну бібліотеку, також запросили свого волонтера – Ірину Лебідь, яка завжди радо підхоплює ініціативи. 

09:53 11.03.2024

Річниця Закону України «Про пробацію»

Пробація – цивілізований шлях роботи із правопорушниками, який довів свою ефективність не тільки в Європі, а й в Україні. Дев’ять років тому, 05 лютого Верховною Радою України був прийнятий Закон України «Про пробацію». Цей закон надає правопорушникові можливість змінити правосвідомість без застосування обмеження свободи.  

11:29 07.02.2024

«Профілактика рецидивної злочинності» - цільова програма уповноваженого органу з питань пробації на 2024 рік

       Як відомо, Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого. У світі вона існує вже більше 200 років, для України це відносно нова система, адже Закон «Про пробацію» був ухвалений в 2015 р.

12:24 02.02.2024

До Міжнародного Дня волонтера

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами: - сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб’єктів пробації; - надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації.     

14:36 05.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора