A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Новини

З метою популяризації пробації….

На виконання плану адвокаційної діяльності 07 червня 2021 року начальник Талалаївського РС пробації Юлія Карпенко провела робочу зустріч з ФОП Сергієм Потеряйко. Завданням даної зустрічі була популяризація волонтерства пробації серед представників соціально-відповідального бізнесу. Зокрема, були обговорені способи ефективної співпраці органу пробації з підприємцями з метою об’єднання зусиль задля забезпечення безпеки в громаді.

14:50 07.06.2021

Популяризація пробації відповідно до адвокаційної діяльності

Днями відбувся спеціальний інформаційний захід за організацією начальника Талалаївського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Юлії Карпенко спільно з начальником Комунального підприємства «Талалаївське ВУЖКГ» Олександром Кобишем. Даний захід був запланований відповідно до визначеного набору інструментів, з яких уповноважені органи з питань пробації зформував  адвокаційний план для Талалаївської ОГ, з урахуванням регіональних особливостей громади і потреб пробації щодо розвитку мережі волонтерів пробації.

12:20 28.05.2021

За круглим столом співпраці

Днями відбулась робоча зустріч начальника Талалаївського РС пробації Юлії Карпенко з директором КУ «Центр надання соціальних послуг» Людмилою Рябчун та  начальником Талалаївського районного відділу (Талалаївське бюро правової допомоги) Яною Мудревською щодо обговорення результатів спільної співпраці за поточний рік та визначення пріоритетних напрямків у подальшій роботі із клієнтами пробації молодіжного віку.

09:20 20.05.2021

«Розвиток системи пробації та збільшення альтернатив позбавлення волі»

Нещодавно в рамках піар проекту «Розвиток системи пробації та збільшення альтернатив позбавленню волі» відповідно до розробленого плану комунікаційних заходів Талалаївського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області відбулася робоча зустріч начальника Талалаївського РС пробації Юлії Карпенко з начальником КП «Талалаївське ВУЖКГ» Олександром Кобишом.

10:20 05.05.2021

Вшанування пам’яті великого Кобзаря

9 березня в Україні та за її межами відзначається 207 річниця від дня народження Тараса Шевченка - українського поета, художника, мислителя. З цієї визначної події начальник Талалаївського районного сектору пробації Юлія Карпенко організувала відвідування клієнтами пробації місцевого музею. До заходу долучився волонтер пробації Олеся Шимченко, та головний спеціаліст відділу «Талалаївське бюро правової допомоги» Аліна Кошка.

14:30 10.03.2021

Співпраця уповноваженого органу з питань пробації з Академією державної пенітенціарної служби

З метою популяризації уповноваженого органу з питань пробації, начальник Талалаївського районного сектору пробації Юлія Карпенко днями долучилась до навчання із студентами 3 курсу спеціальності  «Правоохоронна діяльність» Академії державної пенітенціарної служби України.

12:09 10.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора