A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

«Розвиток системи пробації та збільшення альтернатив позбавлення волі»

Дата: 05.05.2021 10:20
Кількість переглядів: 398

Нещодавно в рамках піар проекту «Розвиток системи пробації та збільшення альтернатив позбавленню волі» відповідно до розробленого плану комунікаційних заходів Талалаївського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області відбулася робоча зустріч начальника Талалаївського РС пробації Юлії Карпенко з начальником КП «Талалаївське ВУЖКГ» Олександром Кобишом.

Під час заходу Юлія Карпенко наголосила на необхідності та соціальній важливості популяризації основних напрямів роботи органу пробації для підвищення довіри суспільства.

Олександр Кобиш, в свою чергу, підтвердив дієвість альтернативних видів покарань позбавленню волі, адже за його професійну діяльність безліч клієнтів пробації відбували своє покарання у виді громадських робіт у  комунальному підприємстві. Олександр Кобиш також зазначив, що виправлення у суспільстві, у трудовому колективі більш вірогідне ніж у місцях позбавлення волі. Приклади виправлення осіб, та становлення їх на шлях виправлення йому добре відомі, адже такі громадяни були працевлаштовані в КП «Талалаївське ВУЖКГ».

 

Талалаївський РС пробації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора