Навіки в строю!
Бахмач Володимир Степанович 27 листопада 1973 року - (17-18) лютого 2015 року.
Вічна пам'ять справжньому Герою, який поклав своє життя боронячи Незалежність України.
Заступник селищного голови, заступник Координаційної ради ветеранів АТО/ООС при Чернігівській ОДА Богуслав Борсук, виконуючий обов'язки голови ГО "Талалаївська спілка учасників АТО" Руслан Овдій, побратими поклали квіти до могили та вшанували пам'ять Героя Хвилиною мовчання.
Також в ці дні пам'яті "Героїв Дебальцевого" давайте помолимось за всіх тих, кого вже з нами немає.
Вічна пам'ять Героям.
Слава Україні!
Довідково:
Народився 27 листопада 1973 року у селі Понори Талалаївського району Чернігівської області.
У 1993 році закінчив водійські курси у м. Прилуки.
З 1997 року працював слюсарем, а потім завідуючим молочнотоварною фермою ТОВ «Понори» у селі Понори Талалаївського району.
3 вересня 2014 року призваний до лав Збройних Сил України.
Рядовий військової частини ПП 2278 (13-й мотопіхотний батальйон).
Зник безвісти 17 лютого 2015 року під час виходу українських підрозділів із міста Дебальцевого. Приблизно в 3-х кілометрах від села Луганське Артемівського району Донецької області Володимир Бахмач та двоє його товаришів підірвалися на міні. Похований у Дніпропетровську на цвинтарі Воїнської слави як невпізнаний. У червні 2015 року, після проведення аналізу ДНК, тіло було ідентифіковане. Перепохований 27 червня 2015 року в рідному селі.
У пам’ять про Володимира Бахмача у вересні 2015 року на будівлі загальноосвітньої школи в селі Понорах установлена меморіальна дошка.
Указом Президента України № 103 від 21 березня 2016 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).