Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

15 сесія селищної ради

Дата: 20.12.2018 15:13
Кількість переглядів: 641

Основним питанням 15 сесії селищної ради було прийняття селищного бюджету на 2019 рік. Попередньо погоджений з комісією з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг, на розгляд депутатів бюджет представила начальник фінансового відділу Світлана Циганенко. Після обговорення бюджет був в цілому прийнятий. Основні його показники:

 В цілому загальний обсяг доходів селищного бюджету на 2019 рік розрахований в сумі 52 387,6 тис. грн, в тому числі:

  • обсяг загального фонду селищного бюджету – 51837,6 тис. грн;
  • обсяг спеціального фонду районного бюджету – 550,0 тис. грн.

Дохідна частина прогнозу селищного бюджету на 2019 рік розроблялась з урахуванням внесених змін до Бюджетного і Податкового кодексів України, інших законодавчих актів, що впливають на її формування.

У 2019 році мінімальну заробітну плату у місячному розмірі встановлено з 1 січня - 4173 гривні.

В плановому році прогнозується отримати до селищного бюджету власних та закріплених доходів загального фонду в сумі 33057,8 тис. грн.
Доходи спеціального фонду на поточний рік планується отримати в сумі 550,0 тис.грн, це власні надходження бюджетних установ селищного бюджету та надходження екологічного податку.
Основним джерелом надходжень селищного бюджету залишається податок та збір на доходи фізичних осіб та становить 60,0% власних надходжень або 19792,0 тис.грн.

Трансферти з державного бюджету місцевим бюджетам планується отримати в сумі 18469,7 тис.грн, в тому числі:

  • Медична субвенція - 5202,9 тис.грн;
  • Освітня субвенція - 13266,8 тис.грн.

Субвенції з обласного бюджету:

  • Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенціїз державного бюджету   -104,9 тис.грн;
  • Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров"я за рахунок відповідної дотації з державного бюджету - 205,2 тис.грн;

Видатки на заклади освіти загального фонду заплановані в сумі 30371,4 тис.грн, спеціального – 822,2 тис.грн.
Видатки на утримання апарату селищної ради складають 6509,7 тис.грн, із них видатки загального фонду - 6465,7 тис.грн, спеціального - 44,0 тис.грн.
Видатки селищного бюджету на реалізацію місцевих програм заплановані в сумі - 912,4 тис.грн

Фото без опису 

    З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, депутати підтримали рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради.

На сесії прийнято рішення: про затвердження загальної чисельності апарату Талалаївської селищної ради, допомоги на поховання, лімітів на енергоносії  та  водопостачання, звільнення від орендної плати архівного відділу райдержадміністрації, умови оплати  праці.

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора