A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

15 сесія селищної ради

Дата: 20.12.2018 15:13
Кількість переглядів: 628

Основним питанням 15 сесії селищної ради було прийняття селищного бюджету на 2019 рік. Попередньо погоджений з комісією з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг, на розгляд депутатів бюджет представила начальник фінансового відділу Світлана Циганенко. Після обговорення бюджет був в цілому прийнятий. Основні його показники:

 В цілому загальний обсяг доходів селищного бюджету на 2019 рік розрахований в сумі 52 387,6 тис. грн, в тому числі:

  • обсяг загального фонду селищного бюджету – 51837,6 тис. грн;
  • обсяг спеціального фонду районного бюджету – 550,0 тис. грн.

Дохідна частина прогнозу селищного бюджету на 2019 рік розроблялась з урахуванням внесених змін до Бюджетного і Податкового кодексів України, інших законодавчих актів, що впливають на її формування.

У 2019 році мінімальну заробітну плату у місячному розмірі встановлено з 1 січня - 4173 гривні.

В плановому році прогнозується отримати до селищного бюджету власних та закріплених доходів загального фонду в сумі 33057,8 тис. грн.
Доходи спеціального фонду на поточний рік планується отримати в сумі 550,0 тис.грн, це власні надходження бюджетних установ селищного бюджету та надходження екологічного податку.
Основним джерелом надходжень селищного бюджету залишається податок та збір на доходи фізичних осіб та становить 60,0% власних надходжень або 19792,0 тис.грн.

Трансферти з державного бюджету місцевим бюджетам планується отримати в сумі 18469,7 тис.грн, в тому числі:

  • Медична субвенція - 5202,9 тис.грн;
  • Освітня субвенція - 13266,8 тис.грн.

Субвенції з обласного бюджету:

  • Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенціїз державного бюджету   -104,9 тис.грн;
  • Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров"я за рахунок відповідної дотації з державного бюджету - 205,2 тис.грн;

Видатки на заклади освіти загального фонду заплановані в сумі 30371,4 тис.грн, спеціального – 822,2 тис.грн.
Видатки на утримання апарату селищної ради складають 6509,7 тис.грн, із них видатки загального фонду - 6465,7 тис.грн, спеціального - 44,0 тис.грн.
Видатки селищного бюджету на реалізацію місцевих програм заплановані в сумі - 912,4 тис.грн

 

    З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, депутати підтримали рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради.

На сесії прийнято рішення: про затвердження загальної чисельності апарату Талалаївської селищної ради, допомоги на поховання, лімітів на енергоносії  та  водопостачання, звільнення від орендної плати архівного відділу райдержадміністрації, умови оплати  праці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора