Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Заходи до Дня безпечного Інтернету

Дата: 06.02.2019 08:40
Кількість переглядів: 560

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Фото без опису

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Фото без опису

Із здобувачами освіти до Дня безпечного Інтернету у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений ряд заходів:

2-4 класи – бесіда «Безпека в інтернеті», перегляд кінофільму «Щоб в інтернеті працювати про правила потрібно знати», перегляд мультфільму «Увага! Безпечний інтернет»;

5-7 класи – урок з елементами бесіди «Безпека в інтернеті»,

8-9 класи – працювали над створенням буклету «Безпечний інтернет», де розглядалося питання «Інтернет корисний як вогонь, інтернет небезпечний як вогонь»;

10-11 класи – перегляд відеороликів «Кібер булінг. STOP_SEXтинг»

8-11 класи – приєдналися до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг, урок на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» 

 

 

 

 

         Заступник директора з методичної роботи                    Соляник М.П.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора