Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Громадський бюджет. Термін подання проектів закінчується...

Дата: 21.02.2019 12:18
Кількість переглядів: 674

В нашій громаді з 15 січня стартував прийом проектних пропозицій мешканців громади для участі у конкурсі проектів «Громадський бюджет».


Фото без опису

Що можна зробити за рахунок Громадського бюджету?

Створити новий громадський простір, зелену зону, встановити дитячий, спортивний майданчик, провести благоустрій території двору, мікрорайону, скверу, парку, модернізувати інфраструктуру, організувати культурно-мистецький захід чи соціальну акцію, втілити будь-яку іншу інноваційну ідею, спрямовану на розвиток громади, підвищення його комфортності та привабливості.

 

Ідеї(проекти), які наберуть найбільшої підтримки, будуть реалізовані у 2019 році.

 

На сьогоднішній день не подано жодного проекту, а до закінчення терміну подачі залишилось зовсім мало часу! Дедлайн – 1 березня!

 

Що потрібно для реалізації своєї ідеї(якщо вона є)?

 1. Виконати вимоги до проекту відповідно до положення про "Громадський бюджет"
 2. Визначитися з назвою проекту. Назва повинна містити вказівку щодо того, який саме об'єкт буде створений або змінений, що саме буде реалізовано. Назва має містити 6-8 слів, але не більше 10. Не потрібно описувати суть проекту, дайте якийсь тег, ідею.
 3. Визначити місце реалізації проекту.
 4. Коротко опишіть проект. Спробуйте в 2-4 реченнях (не більше 50 слів) розкрити суть свого проекту і його ключову відмінність. Що він собою являє? Що несе під собою його назва?
 5. Опис проекту (бажаний, але не обов’язковий склад опису)
 • Проблема

Вкажіть коротко в чому полягає проблема чи потреба, чому є необхідність в реалізації, до чого призведе нереалізація вашого проекту (обвалиться дах школи, дітям не буде де гратися). Які існують тренди і передумови, що формують цю необхідність.

 • мета проекту

Опираючись на означену проблему, сформулюйте цілі і короткі результати, яких досягне громада (природа тощо) при реалізації запропонованого проекту.

 • рішення і його обґрунтування

Розкажіть тут більш докладно, ніж в короткому описі, як саме ви пропонуєте вирішити проблему, чому вважаєте, що саме таке рішення найбільш оптимально за співвідношенням «витрати — терміни — результат». З яких елементів складатиметься рішення, якими вони будуть, в чому відмінність від аналогів.

 • приклади схожих рішень

Світ повен хороших ідей, і Ваші задуми можуть мати вже існуюче підтвердження на практиці в інших населених пунктах та інших державах. Опишіть, за можливості або надайте іншу інформацію (посилання) на реалізовані подібні проекти.

 • інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Вкажіть, якщо можливо, як можна буде виміряти і оцінити результат від реалізації проекту. Наведіть значення таких показників на даний момент і ваш прогноз щодо них після реалізації.

 • ризики у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Викладіть своє бачення обставин (соціальних, економічних тощо), які (на Вашу думку) можуть вплинути на задовільну реалізацію проекту у запланований строк.

 1. Обґрунтування необхідності реалізації проекту(для кого цей проект). Опишіть, хто зможе користуватися результатами проекту. Чи будуть це жителі селища, села, жителі району  селища і їхні гості, відвідувачі однієї установи, або одна якась вікова або соціальна група: тільки автомобілісти, тільки велосипедисти, мами з колясками, всі, у кого є ноутбуки, смартфони або всі, хто любить спорт і т.д.
 2. Орієнтовна вартість (кошторис) проекту Вкажіть розмір загального бюджету проекту, що реалізовуватиметься за кошти селищного бюджету(не повинен перевищувати 125 тис. грн). Також пропонується коротко вказати інші кошти та можливості залучення до реалізації проекту інших зацікавлених осіб. Підготуйте бюджет (кошторис) проекту, наприклад, в форматі таблиці Excel. Для цього спочатку складіть список всіх статей витрат, які необхідні проекту. Статтями витрат можуть бути не тільки матеріали, але і роботи пов'язані з доставкою, зборкою, попередньою підготовкою, обмірами, встановленням.
 3. Кількість і список жителів, які підписалися за проект. Поясніть свою ідею (у будь-якій формі) своїм друзям, родичам, сусідам. Якщо вони згодні підтримати вашу ідею, попросіть їх підписатися на бланку. Людина, що підписує, має вказати номер свого паспорта, ПІБ, адресу і поставити підпис. Бланк заповнюється від руки. Для проектів необхідно зібрати не менше 15 підписів.
 4. Додатки - фото, схеми, креслення. Додайте до проектної заявки необхідні додатки у формі файлів (аркушів), що пояснюють вашу ідею. Це може бути зображення карти з нанесеною на неї ділянкою, де планується розміщення, схема, креслення створюваного об'єкта, фірмовий стиль проекту, презентація, опис схожих рішень, фото аналогів.

 

 

Долучайтеся! Це буде вашою історією успіху! Бо перемагає точно небайдужий!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора