Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

До мови серцем пригорнись…

Дата: 25.02.2019 08:05
Кількість переглядів: 664

21 лютого здобувачі освіти Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до відзначення Міжнародного Дня Української писемності та мови.
   
Учні 1-4 класів прийняли участь у тематичній фотосесії «Рідна наша мово».
Але перед тим як робити світлини, діткам запропонували прислухатися до нашої світлої мови, до її надзвичайно чистого і мелодійного звучання. Відчути своїм серденьком її ніжність і ласку, осягнути розумом її величезне, безцінне багатство; захопитися і насолоджуватися її багатогранною і вражаючою красо; вдуматися в глибинний зміст кожного слова; поринути з головою в усну народну творчість: казки, легенди, думи, билини, приказки, прислів’я, порівняння і ти відкриєш для себе багату і самобутню красу і мудрість душі нашого народу та веселий характер українця, його жартівливу вдачу.

Фото без опису

Після таких мудрих порад діти з легкістю змогли перенести на світлини в своїй щирій, чистій і безпосередній дитячій манері повагу та любов до неоціненного скарбу, без якого людина не може прожити - до української мови.

 

 

Заступник директора з виховної роботи Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Талалаївської селищної ради Шульга Л.М.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора