Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Бюджет участі: ваша ідея за гроші громади

Дата: 21.06.2019 11:48
Кількість переглядів: 806

Фото без описуБюджет участі — одне з втілень принципу прямого вирішення громадянами питань місцевого значення. Це частина коштів з селищного бюджету, що йде на фінансування проектів та пропозицій мешканців громади. Автором проекту може бути громадянин віком від 16 років, повинен детально розписати проект: від ідеї – до витрат на його реалізацію.

Бюджет участі – це створення платформи для спілкування мешканців з владою і між собою, яка дає можливість говорити більше про розвиток своєї вулиці, мікрорайону, села, селища, громади, знаходити порозуміння, брати відповідальність за якість свого життя.

 

Реєстрація(подання) проектів розпочалася з 1 червня цього року, та триватиме до 15 липня включно.

 

На сьогоднішній день не подана жодна заявка на участь у конкурсі!

 

Проекти повинні відповідати наступним критеріям: входити до компетенції селищної ради, відповідати стратегіям і програмам, мати загальнодоступний характер, бути реалізованими протягом року, відповідати бюджету в межах заявленої суми(на 2020 рік становить -  125 тис.грн), бути реалізовані на ділянці, що є власністю громади. Проект, що не відповідає вимогам, відхиляється. Відхилення проекту можна оскаржити, а ще його можна доопрацювати відповідно до зауважень працівників виконкому селищної ради.

 

Правила подачі проектів досить прості:

·         Сформуйте ідею, порахуйте бюджет.

·         Подайте проект до 15.07.2019 на сайті https://talgromada-budget.e-dem.in.ua/#/ або до фінансового відділу селищної ради.

Не потрібно бути членом громадської організації, щоб подати проект. Участь у конкурсі можуть брати усі бажаючі. Єдина вимога – досягнення автором проекту 16-річного віку.

 

Положення про громадський бюджет та бланки документів, необхідних для подачі заявок, розміщені на сайті в розділі громадський бюджет.

Для консультацій по оформленню заявок звертайтеся до фінансового відділу селищної ради або за телефоном (095)-131-2089.

 

 

Якщо ти активна людина і маєш цікаву ідею щодо покращення благоустрою нашої громади - не зволікай!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора