Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Привітання до дня усиновлення

Дата: 30.09.2019 12:02
Кількість переглядів: 856

Фото без описуВ останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Ще в п’ятницю, в приміщенні центру дитячої та юнацької творчості, з цим святом привітали керівники нашого району та об’єднаної громади опікунів, піклувальників та прийомних батьків.

Зі словами привітання та найкращими побажаннями виступили голова районної держадміністрації Анатолій Дупа, голова районної ради Юрій Дзюбан, голова ОТГ Юрій Величко.

Фото без опису

"Захист прав та інтересів дітей, і передусім найуразливішої категорії ? дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх виховання та розвитку є одним із пріоритетів державної політики України, ? розпочав свій виступ Юрій Величко. ?  Держава і суспільство відповідальні за долю кожної дитини, яка опинилась у скруті."

Фото без опису

Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності. Українці, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю та залишилися без батьківського піклування,  виявляють найкращі людські почуття та моральні чесноти.

Фото без опису

"Висловлюю велику вдячність всім, хто небайдужий до дитячої долі, усім, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє." – на завершення сказав голова селищної ради.

Присутнім опікунам, прийомним батькам подарували квіти та подарунки, невелику концертну програму.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора