A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою

Дата: 04.10.2019 15:34
Кількість переглядів: 647

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
З нагоди відзначення Міжнародного  дня людини похилого віку в районному будинку культури з побажаннями довгих і щасливих років, здоров’я, миру та оптимізму привітали ветеранів нашої громади  голова селищної ради Юрій Величко та голова районної організації ветеранів Григорій Костенко, вручили подяки, грамоти та подарунки.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість.

«Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.

Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів.»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора