Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою

Дата: 04.10.2019 15:34
Кількість переглядів: 662

Фото без описуДругий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
З нагоди відзначення Міжнародного  дня людини похилого віку в районному будинку культури з побажаннями довгих і щасливих років, здоров’я, миру та оптимізму привітали ветеранів нашої громади  голова селищної ради Юрій Величко та голова районної організації ветеранів Григорій Костенко, вручили подяки, грамоти та подарунки.

Фото без описуФото без опису

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

«Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.

Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів.»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора