A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

 Свято патріотичної пісні «З Україною в серці»

Дата: 15.10.2019 10:33
Кількість переглядів: 1475

Напередодні свят: Дня Захисника України, Покриви Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва в Скороходівському домі народних традицій відбулося свято патріотичної пісні «З Україною в серці».

Кожен виступ учасників свята наповнював душі присутніх то любов’ю і  гордістю, а то тривогою за долю неньки-України та не викликали сумнівів краса і велич української пісні, рідної мови і щирість, відкритість всіх учасників.

Святкову програму розпочав жіночий вокальний ансамбль «Полісянка» (Скороходівський ДНТ) піснею «Заспівай, моя родино». Його естафету підхопили народні фольклорні ансамблі: «Берегиня» Липівського СК  («Моя ти земле калинова», «Повій вітре на Вкраїну») та «Народні наспіви» Талалаївського селищного клубу («Козачка», «Повіяв вітер степовий», «В’ється коса до пояса»).

Учасників свята та присутніх в залі зі святом пісні та іншими святами вітали: голова районної ради Юрій Дзюбан (учасник ансамблю «Народні наспіви»), начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Талалаївської селищної ради Оксана Плюта. Вони побажали всім міцного здоров’я, злагоди, добра , благополуччя, а Україні миру і процвітання. Незалежність, мир Україні даються дорогою ціною – життям її кращих синів і дочок. Під час свята, згадали земляків-героїв, учасників АТО, які загинули виконуючи священний обов’язок, захищаючи Вітчизну – Володимира Бахмача і Володимира Кунденка та вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх борців за волю і незалежність України.

Святкова програма продовжувалася і пісні, як маленькі намистинки нанизувалися і нанизувалися утворюючи яскраве неповторне намисто української пісні. Вони такі різні, але їх об’єднувала любов до рідної землі, тривога за її майбутнє та гордість за героїв-захисників..

Про красу і неповторність природи, гостинність, щедру та відкриту душу українців співали: дует Світлана Долошко і Олена Івко пісня «Рідна  земля»(Корінецький БК), дует Зоя Тотар і Алла Карпенко –«Україна», наймолодші учасники свята, дует «Попелюшка»-«Квітуча Україна» (Понорівський СБК), Ірина Кононіченко і Даша Охріменко - «Нехай квітує Україна» (Липівський СК), солісти: Альбіна Калевич –«Пісня про Україну» (Корінецький СБК), Даша Охріменко –пісня «Україна» (Липівський СК), Катерина Смалько - пісня «Донька України». Пісня –заклик «Україно, пробудись!» прозвучала у виконанні Юлії Китенко. Материнська біль і туга  за сином, що загинув передана в пісні «Кленова балада», яку виконала Людмила Копилова, а материнська  любов до сина, як частинки великого українського роду, оспівана в пісні «Сину, качки летять», вона прозвучала у виконанні жіночого вокального ансамблю «Полісянка», учасники ансамблю подарували глядачам ще пісні «Українські козаки» та «Козаче». Линули із сцени і пісні-молитви до Бога, щоб він зберіг Україну, допоміг вистояти  у нелегкій боротьбі. Пісню «Господи, помилуй нас» виконала Алла Карпенко, а «Молитву за Україну»-вокальна група (Понорівський СБК).

Окрасою програми свята стали танцювальні композиції хореографічних колективів Талалаївської школи мистецтв. Танець «Життям заплачу» представили глядачам учасники колективу «Абсолют» (кер.А.Браташ), хореографічну композицію «Героям Слава» -колектив «Перлина» (кер.О.Петрусенко).

 Учасники художньої самодіяльності Корінецького СБК прагнення до миру виразили композицією «Ми за мир». Завершувалося свято піснею «Україна- це ми» у виконанні Оксани Задорожньої (Скороходівський ДНТ) та всіх учасників програми. Глядачі в залі стоячи аплодували, дякуючи учасникам за отримане духовне і емоційне задоволення.

  Щира вдячність всім учасникам свята, господарям святкового дійства: директору та художньому керівнику Скороходівського ДНТ

З.Г. Задорожній, Г.П. Артюх, ведучій Ларисі Чуйко.

  

Сприяння в проведенні свята, фінансову допомогу надали Талалаївська селищна рада (голова Ю.Є.Величко), ТОВ «Красноколядинське»  (дир.О.Г.Крисько).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора