A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Обласний конкурс  І тур

Дата: 24.02.2020 13:21
Кількість переглядів: 268



За підтримки Талалаївської селищної ради 19.02.2020р відбувся І тур обласного огляду конкурсу одинаків виконавців та колективів Талалаївської школи мистецтв Талалаївської селищної ради. За рішення журі учасниками конкурсу були нагороджені грамотами та медалями і солодкими подарунками.

Номінація інструментальне мистецтво

 

За зайняте І місце (молодша категорія до 9 років)

 Голуб Катерину   - 1 клас, баян                  кл. викладача Черниш А.В.

 

За зайняте ІІІ місце (молодша категорія до 9 років)

Палаус  Дмитра    - 2 клас, духові              кл .викладача Галаган О.В.

 

За зайняте І місце (молодша категорія 9-12 років)

Корнієнка Арсенія  - 3 клас, балалайка     кл. викладача Самозвон О.В.

Сенько Анну          -  3 клас, бандура         кл. викладача  Плотнікова Л.Я.

Зікратого Павла      - 6 клас, балалайка      кл. викладача  Самозвон О.В.

Кравченко Діану     - 6 клас, фортепіано    кл. викладача Ляшенко Т.К.

 

За зайняте ІІ місце (молодша категорія 9-12 років)

Жованик Софію    - 2 клас, бандура            кл. викладача Плотнікова Л.Я.

Пезову Юлію        - 3 клас,  баян                  кл. викладача  Черниш А.В.

 

За зайняте ІІІ місце (молодша вікова категорія  9 -12 років)

Мовчана Станіслава  - 1 клас, балалайка         кл. викладача  Самозвон О. В.

Таралику  Вероніку   - 2 клас, фортепіано      кл. викладача  Ляшенко Т.К.

Шимченко Поліну   - 3 клас,  фортепіано       кл. викладача  Ляшенко Т.К.

Кузьменко Єлизавету  - 3 клас,  фортепіано   кл. викладача  Черниш А.В.

Браташ Анастасію       - 4 клас,  фортепіано   кл. викладача  Черниш А.В.

Чубу Софію                - 4 клас, фортепіано      кл. викладача  Ляшенко Т.К.

Савенко Анну             - 2  клас, бандура          кл. викладача Плотнікова Л.Я.

Семеняк Вероніку     - 4 клас, фортепіано       кл. викладача  Ляшенко Т.К.

 

За зайняте І місце (старша вікова категорія )

Лихо Дар’ю             - 6 клас, бандура                  кл. викладача   Плотнікова Л.Я.

Моренця Сергія     - 8 клас, балалайка               кл. викладача   Самозвон О. В.

 

За зайняте ІІ місце (старша вікова категорія )

Діденка Богдана   - 7   клас, бандура                  кл. викладача  Плотнікова Л.Я.

 

За зайняте  ІІІ місце (старша вікова  категорія)

Топчія Олега     - 4 клас, балалайка                кл. викладача  Самозвон О. В.

 

 

Номінація  вокально-хорове мистецтво

 

За зайняте ІІ місце (молодша  вікова категорія до 9 років)

Дегтяр Аліну  - 2 клас.  сольний спів   кл. викладача   Смалько К.П.

 

За зайняте І  місце (молодша вікова  категорія до 9 -12 років)

Таралику  Вероніку    - 2 клас   сольний спів   кл. викладача   Смалько К.П.

Хор молодших класів     -     кл. викладача   Смалько К.П.

 

За зайняте ІІ  місце (молодша вікова  категорія до 9 -12 років)

Пезову Юлію– 3 клас,   сольний спів   кл. викладача   Смалько К.П.

Савенко Анну – 3 клас, сольний спів   кл. викладача   Смалько К.П.

 

За зайняте ІІ  місце (старша вікова категорія)

Вокальний ансамбль  - кл. викладача   Смалько К.П.

 

 

Кращі учні матимуть змогу  змагатися на  Міжнародних, Всеукраїнських  та обласних конкурсах фестивалях. Діти батьки та викладачі щиро вдячні за фінансову  підтримку в придбанні грамот та медалей  для нагородження учасників, депутатам  Талалаївської селищної ради на чолі з головою Ю.Є.Величком.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора