Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Поповнився фаховий склад КУ «Інклюзивно-ресурсного центру»

Дата: 15.06.2020 11:51
Кількість переглядів: 488

Фото без опису

Конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради Чернігівської області  був оголошений 11.03.2020, але у зв’язку з запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  був відтермінований у часі.

 Відповідно  до «Положення про конкурсний відбір  на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради», затвердженого рішенням 16 сесії 7 скликання Талалаївської селищної ради  від 06.02.12019, 2 червня 2020 року був проведений кваліфікаційний іспит та співбесіда, за їх результатами визначено, що  кандидатура Турко Марини Василівни на посаду вчителя-логопеда,  як така яка  успішно склала іспит та пройшла співбесіду.

З дотриманням всіх нормативно-правових вимог,  наказу №8 від 09.06.2020   КУ «ІРЦ» Талалаївської селищної ради переможця конкурсного відбору призначено на відповідну посаду. Бажаємо молодому фахівцю творчих злетів!

Директорка ІРЦ                               Оксана МОВЧАН« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора