Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Талалаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії ( фахівця з публічних закупівель)

Дата: 01.07.2020 15:50
Кількість переглядів: 596

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів: Освіта вища за спеціальністю «Правознавство», та освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр (спеціаліст). Стаж роботи за фахом в  не менше 5 років. Навички роботи на комп’ютері. Вільне володіння державною мовою, володіння іноземною мовою, знання Конституції України, Законів України

Фото без опису

На конкурс подаються такі документи:

  • заява на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається, що заявник ознайомлений з установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції” (через систему електронного декларування).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

         Документи приймаються упродовж 30 (тридцяти) календарних днів з дня опублікування цього оголошення на сайті Талалаївської селищної ради  за адресою: вул.Вокзальна, 3, смт Талалаївка, Талалаївська селищна рада.

 Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом кадрової служби за телефоном (234) 2-22-34 та розміщена на веб-сайті ради www.info.talselrada.gov ua (розділ «Вакансії»).

    Оплата праці спеціаліста І категорії з питань публічних закупівель здійснюється згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 та Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора