Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Увага коронавірус

Дата: 17.08.2020 10:46
Кількість переглядів: 531

      Фото без опису У зв’язку із офіційним підтвердженням  випадків захворювання в громаді просимо дотримуватись карантинних обмежень!!!

       Без нагальної потреби настійливо рекомендуємо утриматися від  відвідування установ та громадських місць селища, а також від поїздок в інші населені пункти!         

 

      Якщо ж є крайня потреба, просимо дотримуватися карантинних вимог( перебування в захисній масці, рукавичках і з дотриманням безпечної відстані).

Гостей селища просимо, по можливості, перенести візити до інших міст до поліпшення епідемічної ситуації. 

      Власникам закладів торгівлі та громадського харчування

Основним засобом захисту та профілактики інфікування коронавірусом є дотримання правил санітарної гігієни рук. Відтак Талалаївська селищна рада просять власників торговельних мереж та закладів громадського харчування розмістити в громадських вбиральнях дезинфектори для рук та пам'ятки щодо правильного миття та дезинфекції рук коло рукомийників та дезинфекторів.

Як запобігти поширенню інфекції:

· якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати);

· під час кашлю та чхання прикрийте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки;

· необхідно дезинфікувати поверхні, яких торкалася інфікована людина.

 

      Будемо вдячні за розуміння серйозності ситуації, але просимо не нагнітати панічні настрої!

     Залишайтесь, по можливості,  вдома і будьте здорові!

 

     Талалаївська селищна рада 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора