Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Як записатися до списку очікування вакцинації від COVID-19?

Дата: 01.03.2021 14:20
Кількість переглядів: 1230

Від сьогодні записатися до спуску очікування вакцинації COVID-19 можна на сайті "Дія" або за допомогою додатку «Дія» у смартфоні.

Фото без опису

Варто зазначити, що працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, інтернатів, будинків для людей похилого віку та інших спеціалізованих закладів, військовослужбовцям та працівникам структур державної безпеки не потрібно записуватись. Роботодавець самостійно внесе їх до списків та повідомить про дату щеплення.

 

Отже, як отримати послугу?

По-перше, слід зареєструватися чи авторизуватися (якщо вже зареєстровані) у кабінеті громадянина на diia.gov.ua, після чого у розділі послуги виберіть «Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19».  Вкажіть, чим ви займаєтесь, та виберіть місто, у якому будете вакцинуватися. Після підтвердження запису стежте за сповіщеннями в Дії. Вам надійде сповіщення, коли відкриється запис на щеплення. Пам’ятайте, що попередній запис до листа очікування не є записом до лікаря.

Фото без опису

Нагадаємо, що вакцинація безкоштовна і проходитиме у п’ять  етапів:

 

1 хвиля — медичні працівники, які працюють із пацієнтами з COVID-19. А також мешканці інтернатів, будинків догляду за літніми людьми та персонал цих закладів, військовослужбовці в ООС.

 

2 хвиля — медичні працівники, літні люди віком від 80 років, працівники соціальної сфери.

 

3 хвиля — літні люди віком від 65 до 79 років, вчителі та інші працівники сфери освіти. А також працівники структур державної безпеки.

 

4 хвиля — літні люди віком від 60 до 64 років, люди з хронічними захворюваннями. А також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, і ті, хто працює або відбуває покарання в місцях обмеження волі.

 

5 хвиля — решта дорослого населення України. Якщо вакцина буде наявна в доступній кількості — цей етап може відбуватися одночасно з попередніми етапами.

 

Якщо у вас виникають запитання, переходьте на спеціально створений інформаційний портал vaccination.covid19.gov.ua, який є офіційним джерелом інформації щодо вакцинації від COVID-19.

 

Також ви можете звернутись у цілодобовий національний контакт-центр з питань COVID-19 за номером: 0 800 60 20 19.

 

Детальна інструкція запису до листа очікування вакцинації від COVID-19.

 

• Як записатися у лист очікування через портал Дія → https://youtu.be/F5rjN41GY7Y

 

• Як записатися у лист очікування через застосунок → https://youtu.be/z0VY0nPgBbg

 

Оновіть застосунок Дія до останньої версії в маркетах, щоб послуга була доступною.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора