A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

І тур обласного конкурсу в Талалаївській ШМ

Дата: 01.03.2021 08:00
Кількість переглядів: 41

25 лютого 2021 року  за підтримки  Відділу освіту, культури, молоді та спорту Талалаївської селищної ради  відбувся  І тур обласного  конкурсу одинаків виконавців  на музичних інструментах, сольного та хорового співу  Талалаївської школи мистецтв.

За рішення журі переможці  конкурсу були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками.

 

                        Номінація інструментальне мистецтво

 

                        За зайняте І місце ( молодша вікова категорія до 9 років )

 Голуб Катерину   - 2 клас, баян                  кл. викладача Черниш А.В.

 

                        За зайняте ІІ місце ( молодша вікова  категорія до 9 років )

Середа Ніку     - 2 клас, фортепіано            кл. викладача  Ляшенко Т.К.

Яременко Михайла - 0 клас, балалайка      кл. викладача Самозвон О.В.

 

                         За зайняте ІІІ місце ( молодша категорія до 9 років )

Кононіченко Вероніку   - 2 клас, баян         кл. викладача Черниш А.В.

 

    За зайняте І місце ( молодша вікова категорія 10-12 років)

Корнієнка Арсенія  - 4 клас, балалайка     кл. викладача Самозвон О.В.

Савенко Анну       - 3  клас,  бандура         кл. викладача Плотнікова Л.Я.

 

                   За зайняте ІІ місце ( молодша вікова  категорія 10-12 років )

Шимченко Поліну   - 4 клас,  фортепіано       кл. викладача  Ляшенко Т.К.

Кравченко Діану      - 7 клас, фортепіано        кл. викладача Ляшенко Т.К.

 

                За зайняте ІІІ місце (молодша вікова категорія 10  -12 років)

Мовчана Станіслава  - 2 клас, балалайка         кл. викладача  Самозвон О. В.

Сенько Анну             -  4 клас, бандура             кл. викладача  Плотнікова Л.Я.

 

        За зайняте І місце ( старша вікова категорія 13- 16 років )

Лихо Дарю             - 7 клас, бандура                  кл. викладача   Плотнікова Л.Я.

Зікратого Павла     - 7 клас, балалайка               кл. викладача  Самозвон О.В.

Галаган Світлану   - 7 клас, фортепіано             кл. викладача Ляшенко Т.К.

 

                                     Номінація  вокально-хорове мистецтво

                   За зайняте І місце ( молодша  вікова категорія до 9 років )

Дегтяр Аліну  - 3клас,  сольний спів   кл. викладача   Залізна В.І.

 

                   За зайняте ІІІ місце ( молодша  вікова категорія до 9 років )

Голуб Катерину  - 2клас,  сольний спів   кл. викладача   Залізна В.І.

 

                  За зайняте І  місце ( молодша вікова  категорія  10 -12 років)

Савенко Анну – 4 клас, сольний спів   кл. викладача   Залізна В.І.

Хор молодших класів     -     кл. викладача   Залізна В.І.

 

                  За зайняте  ІІ  місце ( молодша вікова  категорія  10 -12 років) 

Таралику  Вероніку    - 3 клас   сольний спів   кл. викладача   Залізна В.І.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора